Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Küzdősport és harcművészeti...

Küzdősport és harcművészeti témákból hová tűntek az alábbi válaszolók?

Figyelt kérdés

Hiányolom Korbács, Aikiboxer, Rozsda Sárkány, Magyar Honvéd, Sincere Fist, USborne és Macbeth válaszait.


Ők legalább jókat írtak, és leoltották az ilyen wing tsun rajongó, SűrítettLevegőt és Dr. Goat-okat.



#harcművészet #küzdősport #korbács #Macbeth #Magyar Honvéd #Sincere Fist #Usborne
2019. máj. 12. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Már rég nem írok válaszokat ezekben a témákban. Miért? Mert minden kérdés már tök unalmas.


"MMA-hoz jó alap a fél év shotokan?"

"Thai Box vs Judo?"

"Krav maga vagy Wing Tsun jobb önvédelemre?"

"Melyik stílus a jobb utcára?"

"Melyik küzdősportot kezdjem el? 17/F"


Ezek, és az ehhez hasonló kérdések soha sem fogynak el. Ezerszer meg lettek már válaszolva. Ráadásul mindig csak a vitatkozás és a keresztbe fikázás ment minden válasznál. Magam részéről beleuntam, ezért nem válaszolok már az ilyen kérdésekre.


A többiekkel nem tudom, hogy mi van. Annyit tudok, hogy Rozsda már nem gyakorol abszolút harcművészeteket, küzdősportokat. Új hobbija van, és annak szenteli az idejét (és pénzét). :)

2019. máj. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Mert minden kérdés már tök unalmas.



"MMA-hoz jó alap a fél év shotokan?"


"Thai Box vs Judo?"


"Krav maga vagy Wing Tsun jobb önvédelemre?"


"Melyik stílus a jobb utcára?"


"Melyik küzdősportot kezdjem el? 17/F"



Ezek, és az ehhez hasonló kérdések soha sem fogynak el. Ezerszer meg lettek már válaszolva."


Oké, ez teljesen jogos! Viszont pont az a baj, hogy sok az olyan válaszoló, akik olyan válaszokat adnak, amik teljesen értelmetlenek, rossz tanácsok. Na ezért voltatok/vagytok Ti jók, mert volt tudás és tapasztalat az írásaitok mögött.


Sárkány abbahagyta a harcművészetet??? :O Pont Ő?? Kár. :(

2019. máj. 12. 11:39
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Ami azt illeti, én sem gyakorlok már küzdőstílusokat olyan hú de intenzíven. Heti két Arnis-ra járok, mellette pedig inkább bringázok, és vízitúrázok (vadvízi evezés). Arnisra is csak azért járok, hogy legyen egy kis szinten tartásom az önvédelem terén. Komolyan nem veszem, sőt mivel el fogok hamarosan költözni, így abba is fogom nemsokára hagyni. Megmarad a bringázás + az evezés, aztán ennyi nekem elég is. Nem bunyózok már, túrázni kikapcsolóbb és élvezetesebb. :)
2019. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Én ( Macbeth ) vagyok csak más néven , A régi fiókom jelszavát elfelejtettem
2019. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 aikiboxer ***** válasza:
80%
Én is itt vagyok, egy jódarabig nem gyakoriztam, illetve más rovatban, más néven fordultam elő. De néha benézek ide is.
2019. máj. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Itt vagyok. A témában nem válaszolok, szinte majdnem ugyanazért, mint Sincere. Unalmasak már ezek az ezerszer kivesézett kérdések.


És igen, nem űzök már harcművészeteket. Ott van a vitorlázórepülés és a hőlégballonozás. Szórakoztató és mindig nagyszerű élmény. Pilótajogsi megszerzésére törekszek jelenleg. Mellette eljárok baseballozni, hobbyból.


A sok Nei Kung, Vastenyér és makiwara edzéseknek köszönhetően a csontjaim brutálisan felkeményedtek, de a legnagyobb odafigyelés ellenére is sérültek a kézfejeim. Nem hiányzik már nekem a bunyózás. Húsz év (sőt kicsivel több is) nekem is elég volt, a küzdősportokból és harcművészetekből. Minek verekedjek ha repülhetek is? :)


Beköszöntött (nálam) a repülés korszaka! :D

2019. máj. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Üdv Rozsdi! :D


Látom te a fenn a levegőben, én pedig a vízen találom meg a szórakozásom újabb formáját. :) Nem is kell földhöz ragadtnak lenni.

Amúgy vitorláshajóra és/vagy kisgéphajóra én is szeretnék jogsit a későbbiekben.

2019. máj. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

No tessék! Pont Rozsda és Sincere hagyja abba küzdősportokat, pont ők akik a legjobb és legobjektívebb válaszokat adták. :(


De hát biztos szórakoztató lehet, evezni és ballonozni. :)

2019. máj. 12. 17:12
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Látom valakik máris lepontozzák őket. Szerintem ezért mennek el az emberek, mert a sértődött karatéjosok, kungfuccsosok lepontozzák a normális küzdősportolókat.
2019. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!