Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy alacsony, kisebb testsúlyú...

Egy alacsony, kisebb testsúlyú ember lehetne erőbunyós?

Figyelt kérdés

2019. máj. 19. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Simán, ha felveszik a törpecirkuszba.
2019. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi a jó büdös, fészkes bitangpusztulatos franc az az "erőbunyós"?
2019. máj. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Olyan küzdősportoló,aki a fizikai erejével dominál egy bunyóban.
2019. máj. 20. 11:56
 4/12 anonim ***** válasza:

Aha, így már értem. Érdekes.

Miért ne lehetne? Ha megfelelő kitartással, odaadással edz, nem lustálkodik, akkor lehet. A szorgalom, a kemény munka meghozhatja az eredményt.

Ha leszarja, nem edz, lustálkodik és csak ábrándozik arról hogy "Mi lenne ha...?" "Ez jobb mint a...?" stb. stb. stb. akkor nem lehet.

Tessék szorgalmasan edzeni.

2019. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen

De erőbunyósok általában a magas,nagydarab állatok szoktak lenni pl Mark Kerr,Bob Sapp,Mark Coleman stb.

Ha vagyok 167 cm,akkor talán nem nyers erővel lenne célszerű lenyomnom a 100 kilós embereket,nem?

2019. máj. 21. 16:41
 6/12 anonim ***** válasza:

De miért akarsz erre alapozni? Fejleszd szépen a technikád.

Az “erőbunyósokat” előbb utóbb mindig leveri valaki.

Legyé erős, pontos, gyors és lehetőleg eltalálni is nehéz legyen. Ez kicsit jobb lenne szerintem.

2019. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Legyél*
2019. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Minden "bunyós" használja a fizikai erejét... Fizikai erő nélkül egyetlen technikát sem lehet eredményesen alkalmazni. Ezért nem igazán értettem az "erőbunyós" dolgot, hiszen minden bunyós a fizikai erejét használja a célból, hogy a technikái eredményesek legyenek.


Ha megfelelő technikai képzettség nélkül, magadat erősnek gondolva elkezdesz csapkodni, mint aki legyeket kerget maga körül, vagy egy szimpla egyenest elkezdesz vállból ütni, esetleg egy sima dollyo chagiba nem fordulsz bele, nem figyelsz a tartó lábad helyzetére, a csípőmunkára, stb....azzal maximum annyit fogsz elérni, hogy nem "erőbunyós" leszel, hanem nevetséges és még el is vernek.

2019. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Vannak sikeres erőbunyósok is,pl.Bob Sapp is sikeres volt,amíg nem adta el a meccseit.Meg Mark Coleman stílusa is kb abból állt,hogy felborította az ellenfelét és ott addig ütötte amíg le nem kopogta.


De nem azt mondom,hogy ilyen akarok lenni,az a kérdésem,hogy ezzel a kis testmérettel lehetnék e olyan erős,hogy a nyers fizikai erővel dominálni tudjak?

2019. máj. 23. 17:46
 10/12 anonim válasza:

Mike Zambidis a te embered. Ő egy tipikus példája az erőbunyósnak. Rettenet erőseket üt. Ehhez nyilván adottságra és rengeteg edzésre volt szükség.


De érdemes megnézni a nyert meccsei után azokat is ahol a technikailag magasabb szinten lévő versenyzők elverik.


Szóval bármi lehetsz alacsonyként is. De ne akarj mindenképp erőbunyós lenni. Sok edzéssel lehet, hogy kialakul valami szuper technikád.

(Nekem volt olyan 165cm-s edzőtársam, akit mindenki tisztelt edzésen, mert annyira jó bunyós volt.)

2019. máj. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!