Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Körülbelül mennyi idő alatt...

Körülbelül mennyi idő alatt jön helyre egy enyhe bokazúzódás?

Figyelt kérdés

4 napja történt velem egy gördeszkás baleset, egy trükk végrehajtása közben a gördeszka lap nagy erővel nekicsapódott a belső bokacsontomnak. A sérülés után még egy félórát sportoltam vele, majd még este is tünetmentes volt. Másnap reggelre jelentkezett az intenzív fájdalom, de külsőleg semmi elváltozás nem volt látható a bokám tájékán. Röntgen felvétel szerint semmi baja, enyhe zúzódás, elvileg egy hét alatt elmúlik majd.

Mindezek ellenére ezt annyira nem akarom elhinni, ugyanis komolyabb mozdulatoknál érzem, hogy nem tetszik neki.

Tapasztalatokat szeretnék hallani, kb mennyi idő mire az eredeti állapotra visszatérhetek, és sportolhatok?

Köszönöm!



2019. máj. 21. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor még ne terheld. Ha mész vissza kontrollra, akkor kérdezz rá az orvosnál.

Nekem húzódás volt, az nagyon lassan jött rendbe, legalább egy hónap.

2019. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elvileg szalagsérülés nincs, bár közelről meg sem nézte az orvos, csak a röntgent. Az alapján pedig ha jól tudom nem állapítható meg a szalag állapota(?)
2019. máj. 23. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!