Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretnék elkezdeni gördeszkáz...

Szeretnék elkezdeni gördeszkázni. Itt van néhány infó rólam, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Mindig is tetszett nekem ez a sport, érdekelnek a trükkök, szeretném elsajátítani ezt a mozgáskultúrát. Most érkeztem el oda, hogy el szeretném kezdeni! 21 éves vagyok, 180 cm, 77kg, és persze férfi. Sportos alkat vagyok, rendszeresen edzem/futok, tehát fizikumom abszolút megvan hozzá. A lakóhelyemen van egy tök szuper kis skateparkszerűség, ott tudnék gyakorolni. Elsősorban trükközésre szeretnék ráhangolódni, de lehetséges hogy cruisingra is használnám a deszkát olykor-olykor. Nézegettem deszkákat, és az insportline-on vannak egész jók, illetve az Oxelo-t ajánlották sokan a neten. Gondolom a longboardok ki vannak zárva, mivel trükközésre kell főleg a deszka. :D


Mit gondoltok?


Tudtok esetleg tippeket adni egy kezdőnek?

Köszönöm a válaszokat előre is! ;)



2019. máj. 22. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Oxeloval kezdhetsz, menj ki a skateparkba gyakorold az egyen sulyozast es az olliet. Kerj segitseget a profiktol. De ne szamits arra hogy egyrol a kettore menni fognak a dolgok egy trukk elsajatitasahoz honapok is eltelhetnek meg sikerul
2019. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, gondoltam, hogy nem egyszerű dolog, de épp ettől lesz király élmény ha sikerül elsajátítani egy-egy trükköt. Hát, szerintem profik nem nagyon lesznek ott, ahova én megyek gyakorolni, de nézek minden nap youtube videokat, tutorialokat, azok segítenek a tanulásban! Köszi a választ!
2019. máj. 26. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!