Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lehet esélyem ebben a harcban?

Lehet esélyem ebben a harcban?

Figyelt kérdés
Hétvégén verekedni fogok mindenképp. Nyerhetek az ellen felem ellen?! Úgy, hogy én 192 cm vagyok 76 kg, és 4 nap múlva 2 hónapja kezdtem az edzést. És 2 (26 hónap)éve járok okinawai karatéra. Az ellenfelem pedig szintén lassan 2 éve jár kick box-ra (19-20 hónapja)! Ám ő már kb 7-8 hónapja kezdte az edzést, és 196 cm magas és 92 kg?! Tudom nem ezektől függ, de akkoris nekem szerintem kisebbek az esélyem, na meg az én tzs-m is csak 7,3-7,5% körül van az övé meg kb dupla ennyi, bár ez se olyan nagy tényező! Nem csak ezért fogunk verekedni, hanem sokkal komolyabb megbeszélhetetlen ügy miatt... Nem részletezném. De nekem azzal keménykedett, hogy legalsó kategória vagyok, mindenki egy ütésből ki ütne meg ilyenek. Persze volt olyan amikor 85-86 kg is voltam, de most szálkásítani akartam. És a tzs-met 8,5% vagy alatta akarom akkor is tartani :D!

2019. jún. 26. 15:41
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Sok haverom azt mondja, hogy az ilyen nagy szájuakkal szembe elég ha jól el gurul a gyogyszered. És akkor szétverem, ha csak nem tapasztalt...
2019. jún. 26. 15:43
 2/19 A kérdező kommentje:
Illetve majd valamikor télen én is fel akarok tömegelni olyan 95 kg-re! De elvileg kezdőknek a szálkásítást, és annak a formának a fent tartását ajálják, meg ez amúgy is jó nyári forma, de nehezen hízó is vagyok!
2019. jún. 26. 15:45
 3/19 A kérdező kommentje:
17/F ellenfelem már 18/F!
2019. jún. 26. 15:46
 4/19 A kérdező kommentje:
Mi bajod van? Ember?
2019. jún. 26. 16:30
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Ő egy full contact alapú küzdősportot űz , míg te ( még véletlen sem ) okinawai karatét . Ő tud ütni , rúgni , hozzá van szokva a bunyóhoz , te hmm megintcsak nem . Akkor szerinted van esélyed ?
2019. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Aki 2 éve jar az hogy hogy csakb7-8hónapja edz? Ez nekem nem kerek...
2019. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzést végez annyi hónapja , ha jól értem , és a küzdősportot űzi régebben
2019. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen, én ugyanez vagyok!
2019. jún. 26. 20:04
 9/19 anonim ***** válasza:
Kesztyüt fel, alá brass knucklest adsz neki egyet a szájába azt röpülnek a fogak
2019. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

Ezért nem szabad halogatni semmi fontosat,mert szorongáshoz vezet.

Tetszik egy nő? Lépj oda hozzá.

Ki kellene mondani valamit? Mond ki.

Le kellene ütni ott és akkor? Hát üsd le akkor amikor konfliktus van nem pedig napokkal utána és akk nem kell szorongani,hogy jaj mi a fa sz lesz most.


De ne félj,az ellenfeled is ugyanakkora csíra mint te,mert ő sem merte helyben rendezni ahogy te sem.

Ezért ugyanolyan esélyes vagy mint ő.

2019. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!