Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit tegyek, ha nem tudom...

Mit tegyek, ha nem tudom kihasználni a biciklimet?

Figyelt kérdés
Van egy összelós trail/enduro szerű biciklim, eddig egy városban laktunk ami tele volt lépcsőkkel, padkákkal, dombokkal, stb. Viszont pár hónapja elköltöztünk egy faluba kb. 10 kilóméterre a várostól, és kb. csak sík terület van a közelben. Kavicsos út, aszfalt stb. Sehol egy olyan hely, ahol ki tudnám használni, hogy összteleszkópos biciklim van. Még csak most jöttem rá, hogy egyszerűen már semmi kedvem nincs kimenni biciklizni, mert nem tudok vele nagyon mit csinálni. Egy ilyen sík terepen túrázni meg nem a legjobb vele, mert nem olyan a vázgeometria ami hosszútávon kényelmes, meg elég vastag gumik vannak rajta, meg ugye rugózik össze vissza (erre lehet megoldás ha felpumpálom a teleszkópokat) Mit csináljak? Megválni nem szeretnék tőle.

2019. aug. 2. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

A város csak 10km az kb:30perc.

Vagy autó.

Vagy vonat.

Vagy akármi.

2019. aug. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy add el, és vegyél egy olyat, amit ki tudsz használni.
2019. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MGéza ***** válasza:
Vegyél mellé egy olcsó virsligumis outit. Sík terepen élvezet, de még egy single speed is, az még olcsóbb megoldás.
2019. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ajánldfel jótékony célra
2019. aug. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Cseréld el.
2019. aug. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szlory ***** válasza:
100%

Azért egy trail-enduro bringa legyen már "hosszú távon kényelmes". Ha nem, azért már ott is van valami bibi, de ennyiből nem lehet megoldani.


Áldásos, ha valakinek a szájában van a "pálya", de azért utazni is lehet ám. Ha nem autó, akkor vonat visz el bárhova, pár úra hajnali zötykölődés után új terepen lenni, ami mondjuk erősebb, mint a városi közeg..


Falun meg leszel lőve, síkvidéken össztelós, lockolás nélkül különösen szívás és fölösleges fenntartani.


Szerintem utazz. Ha nem, akkor viszont gondold át, lesz-e még esélyed használni. Ha nem sanszos, cseréld el, vagy adjál-vegyél egy másikat.

2019. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!