Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen weboldalakat ajánlanáto...

Milyen weboldalakat ajánlanátok? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy weboldalon olcsó biciklit. Pontosabban egy Freeride Hardtail kategóriásat, viszont ilyet nagyon kevés helyen találtam. Ha lehet, leginkább magyar oldalakat szeretnék nézegetni, de ha egy nagyon szuper magyarországhoz közeli boltot ajánlatok, az is megfelel.

2019. aug. 2. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy mondatban még nem hallottam ezelőtt az olcsót és a freerideot, de kérdés hogy mi az olcsó neked? Amiket a google kiad, azok vannak, amik meg "hirdetésként" 20euróért akarnak milliós bringát rádsózni azokkal nem kell foglalkozni
2019. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ami számomra olcsó, az olyan 200ezer forint alatti.
2019. aug. 2. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ennyiért én willhaben-en nézegetnék használtat, de olyan hú de komolyat szerintem ott se adnak ennyiért és mehetsz érte külföldre.
2019. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!