Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan szereljem meg a kerékpárt?

Hogyan szereljem meg a kerékpárt?

Figyelt kérdés
Hauser Galaxy első fékek vagy nem fognak vagy ha igen, blokkolják a kereket. A bowdent máshogy nem tudom beállítani, csak ezen a kétféle módon (csúszik, mint az állat)
2019. szept. 1. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés a tipikus "nem indul az autóm, mi baja" kategória. Majd részletesen kifejtjük, hogy a féknél szóba jöhető összes problémát hogyan kell kezelni.
2019. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem 8as van kerékben az okozhat ilyet.
2019. szept. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alex Fly ***** válasza:
Vidd el szervizbe!
2019. szept. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wadmalac ***** válasza:

Lenne rá egy rekesz söröm, hogy a gumin fog a fékbetéted a felni helyett.

Ha a pontos szemrevételezés sem elég, hogy lásd, mivel van a baj, inkább szerviz, mint az otthoni kísérletezés.

A kerékpár legfontosabb balesetvédelmi eleme nem játék.

2019. szept. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon fura esetem volt,átfordítva raktam be a kereket és ugyanezt művelte.Visszaforgattam és tökéletes lett.
2019. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Probléma megoldva, nem volt szinkronban a fék, mert két különböző márka volt, szervizben kicserélte a szakember.
2019. szept. 2. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!