Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyi a rekordotok megtett...

Mennyi a rekordotok megtett távban viszonylag kis pihenőkkel? Mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Hobbiból bringázókhoz szól a kérdés, a kis pihenő alatt max 1-2 órás megállásokat értek.

2019. szept. 11. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
km-ben nem tudom neked megírni, mert nem számoltam, de... Balatonlelle - Fonyód, onnan hajóval Badacsonyba. Badacsonyból Keszthelyig, ott ebéd, onnan vissza Lellére. Az ebéden kívül nem volt hosszabb pihenő, csak annyi amit ivással töltöttünk. 10 óra körül indultunk Lelléről, és olyan 18 óra körül értünk vissza.
2019. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig kb. 60 kilométer, Zamárdiból Balatonboglárig, és vissza. Nem volt rossz!
2019. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90km de nem álltam meg egyszer se. Csak gondoltam egyet és mentem.
2019. szept. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tothp ***** válasza:

idén Balaton kör 210.

De volt egy 360-asom 1991-ben

2019. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

90 valamennyi.

Dobogokő. Igazán nagy pihenő nem volt. Max 1óra össz visz.

Néhány cigi (nem miattam),evés ivás,nézelődés.


A másik egy vereny volt kb:117km időben kitudja? Szinten belül.

Hobby férfiben indultam.

2019. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 IronYpetya ***** válasza:
224 km. Pihenőkből nem kötelező az 1-2 órás megálló. A déli ebédes pihenőt leszámítva (az volt cirka 1 óra, kaja, meg a baromifontos okostelefontöltéses szünet) a negyedórásokban hiszek. Ha kevésbé haladós a menet, akkor 90 percenként 15 perc, ha tempósan, akkor 120/20. Haladás közben is lehet ám pihenni, táplálkozni, inni, csak nyilván nem kényelmesebb egy rendes megállónál.
2019. szept. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1 óra az nem kicsi pihenő, pláne a 2. :D

Kis pihenő= kiliheged magad, azaz pár perc. Vagy leülsz megenni a szenyódat, iszol, gyönyörködsz egyet a kilátásban, és húzol tovább, de ez is megvan fél óra alatt,...


Jó 1-2 óra, ha beülsz valahova enni, rendelsz, stb, de az már nagy pihenő.


És abszolút hobbis vagyok én is, km maxom úgy 170.

2019. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!