Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen szemüveget ajánlotok?

Milyen szemüveget ajánlotok?

Figyelt kérdés
A segítségeteket szeretném kérni. Országúti kerékpározáshoz szeretnék polarizált (visszatükröződést csökkentő) napszemüveget venni. Túl sokat nem szeretnék költeni, 10 000 Ft alatt nem tudom, létezik-e ilyesmi. Köszönöm előre is a segítségetek!

2019. okt. 7. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Van olcsó, neten vettem ezerért, az polarizáltnak biztosan jó, hiszen azt könnyű volt ellenőrizni. UV-re viszont az optikák tudnak véleményt mondani, a legtöbb hirdeti ezt a szolgáltatást, némelyik ingyé. Én még lusta voltam az enyémet elvinni (bár a polarizáltság miatt vettem, bemutatónak, nem napszemüvegnek, de aztán eszembe ötlött, hogy lehetne vele napozás közben olvasni, ha az UV nem szúrja a szememet).
2019. okt. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2019. okt. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezeket néztem én is, időközben kaptam olyan infót, hogy a polarizáltat kerékpározáshoz nem kellene erőltetnem.
2019. okt. 9. 08:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor én a Decathlont ajánlom, vettem ott egy k...jó valami Van R... nem tudom milyen márkájút, nem párásodik, nagyon jó szemüveg.
2019. okt. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"a polarizáltat kerékpározáshoz nem kellene erőltetnem"

Uhh, aztán vajon milyen érveléssel?

2019. okt. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bemásolom, amit nekem írtak:


"Nekem nem vált be, mert az aszfalton a kátyúzás során a javítások néha másképp polarizálják a fényt, mint az az út többi része. Ez pedig néha elég zavaró tud lenni...ahogy picit mozog a fejed és, ha pont határon van a fény beesési szöge, akkor olyan mintha vibrálna helyenként az út (egyik pillanatban még szűri, másikban már nem)."


Nem tudom, én annyira nem értek ezekhez a dolgokhoz, én amatőr bringás vagyok, ezért is írtam ki kérdést, mert nálam vannak sokkal profibb és tapasztaltabb bringások.


De amúgy, ha van ötleted, kedves utolsó Hozzászóló, azt is szívesen veszem.

2019. okt. 11. 20:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Kösz. Nincsen. Ez valóban észrevehető lehet.
2019. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!