Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Rockrider 520s vélemények?

Levi1010 kérdése:

Rockrider 520s vélemények?

Figyelt kérdés
2019. okt. 11. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahogy a gyártó írja laza "rövid" bringázásra egy alap bringa.

Nem vadulásra való de szerintem rázosabb helyzetekben is helytálló vas,de nem arra van,csak tudja.

2019. okt. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
Tilos kerékpárt decathlonból vásárolni, ez alapszabály!
2019. okt. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2es miért is?
2019. okt. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6%
Mert ipari hulladék kategória talán azért.
2019. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

De ha szeretnéd, hogy szétessen alattad, meg inkább szereled a bicajt ahelyett, hogy hajtanád akkor hajrá vedd csak!


Sok sikert hozzá!

2019. okt. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ST 540-et, 560/560S-et érdemes venni csak decathlonból szerintem (meg az ezek feletti bicikliket, de az alattuk lévő budget cuccok már nagyon alapok). Nekem az 560S van egy 520 után, eredetileg az 520 után nem akartam megint Btwin-t venni, de mivel addigra már értettem az alkatrészekhez annyira (nem úgy, mint a legtöbb ember, aki lehúzza a decathlonos bicikliket), hogy lássam, ez bőven megéri az árához képest, ezért inkább megvettem a btwin-t. Cserébe a sok hülye embert kell csak elviselni, aki 0 tudással a vázon lévő matrica miatt szarozza a biciklidet. Visszatérve a kérdésre, az 520S még az a fajta bicikli, ami hiába néz ki keménynek, egyáltalán nem az. A hátsóteleszkópja csak úgy néz ki, mint egy rugóstag, de egyáltalán nem olyan a csillapítása, mint ahogy az elsőtelója is egy eléggé alap olajos villa. Ebből az árból érdemesebb lehet inkább megvenni az 540-et, ha pedig mindenképp össztelósat akarsz, akkor 540S vagy 560S.
2019. okt. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!