Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Át lehet alakítani egy 3x7-es...

Günter2003 kérdése:

Át lehet alakítani egy 3x7-es hajtású kerékpárt 1x9es 1x10es vagy 1x11-essé?

Figyelt kérdés
Endutózásra, downhillezésre használnám.

2019. okt. 13. 12:35
 1/6 tothp ***** válasza:

Igen. A minimális alkatrészigény:


Új hajtómű

új váltó

új hátsó agy

új lánckeréksor

új lánc

új váltókar

2019. okt. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 IronYpetya ***** válasza:
amiben 3x7 a váltás, azt megkockáztatom, hogy olyan messze áll a geometriája akár csak az endurózástól is, hogy fölösleges további időt pazarolni az ötletre
2019. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tothp ***** válasza:

A 3x7 jópár évig versenykategória volt. Na nem most, hanem 20-25 éve. És akkor is csináltak nagyon profi vázakat. Igaz merőben más volt az építési koncepció. De ki tudja? Bele lehet szaladni csodákba, amivel már érdemes foglalkozni.


Bár ennek az esélye valóban elenyésző

2019. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen átlehet. de azzal nem fogsz sem endutozni,(bármi is legye az) sem DH-zni. max azt hiszed,vagy azt mondják neked.


legalább fully?

2019. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kb egy hónapja kezdtem és gondoltam stapabíróbb egy egysebességes hajtás terelővel, mert nagyobb ugratásoknál leesik a láncom.

Nem fully-m van mert azt hallottam, hogy merevvel érdemes nekivágni.

2019. okt. 29. 09:40
 6/6 anonim ***** válasza:
nem igaz. merevvel jobb ugrálni,meg tanulni. de ha DH-zni akarsz akkor fully-val érdemes nyomulni kezdésnek is,megtanulod,hogy hogy viselkedik a bringa,mert más a 2.ami néha kellemetlen meglepetést okoz.
2019. okt. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!