Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 168 cm magassághoz 54-es...

168 cm magassághoz 54-es fixi/SS kerékpár méret nagy?

Figyelt kérdés

2019. okt. 19. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Igen. De próbáld ki, te is érezni fogod, hogy nem éred el rendesen a kormányt.
2019. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hááát, tudom, hogy nem javasolt, de netes bringarendelés lenne.
2019. okt. 19. 22:31
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Akkor vedd meg, kit érdekel, rég elhatároztad, hogy az kell neked. Biztos ku.rva olcsó, csak 4 számmal nagyobb, mint kéne, de vegyed....
2019. okt. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak informálódom, még nem döntöttem el, melyiket veszem meg. Sajnos ahol én lakom, csak a netes rendelés az opció. Viszont sok embert látok a neki valónál kisebb bicón szenvedni, hülyén is néz ki, meg nem is tudja rendesen tekerni, ezért abba a hibába se szeretnék esni.
2019. okt. 20. 12:55
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy a táblázat 53-as méretet javasol, nem hárommal kisebbet. Ezért is kérdeztem volna itt, hátha valakinek van tapasztalata ezekről. A te válaszod is hasznos, mégha nem is tapasztalatból, hanem indulatból válaszoltál.
2019. okt. 20. 13:02
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Remélem lesz rajta fék és rendesen fogod is használni, kereszteződéseknél, urambocsá piros lámpánál... Nem úgy mint a többi fixis divat🐒
2019. okt. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MGéza ***** válasza:
51%
Belső lábhosszad is mért le, az alapján kalkulálj inkább. Különbözőek vagyunk, van akinek a testéhez képest rövidebbek a lábai, van aki arányos és van aki nyakigláb. Szóval ehhez igazítsd inkább a vázméretet. Egyébként nem hiszem hogy nagy lesz, felülve rá biztosan nem fogod nagyon annak érezni, láb átlendítésekor vagy leszálláskor lesz inkább kényelmetlen ha túl nagyot kell lendíteni, ülés pozícióját biztosan be tudod lőni kényelmesre. Ha meg esetleg női vázast veszel akkor az is mindegy.
2019. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Belső lábhossz: 80 cm. Tesbike szerinti kerékpárméretem:54.

Köszi! :)

2019. okt. 20. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!