Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogy kell felszerelni a...

Hogy kell felszerelni a tachométert (sebességmérő) egy mountain bike-ra? Több lenn

Figyelt kérdés
Valamint melyik a jobb, a kábeles vagy annélküli?

2019. okt. 26. 12:29
 1/7 MGéza ***** válasza:
Ízlés dolga. A vezetékes megbízhatóbb. A vezeték nélküli kapcsolat könnyebben akadozhat, megbízhatatlanná válhat ha merül az elem. Én a magam részéről vezeték nélkülit választottam, B'Twin 500-at aminek giroszkópos érzékelője van. Az ok főképp az volt hogy nem akartam sem a villára, sem pedig a küllőre rászerelni semmit, nem akartam távolságbelövéssel bajlódni. Ez teljesen kielégíti az igényeimet, igaz nem, is kimondottan olcsó de nem is drága, mindent tud viszont amire nekem szükségem lehet.
2019. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

pénz kérdés - mint minden manapság


A kábelesbe csak 1 elem kell az órába

a kábel nélkülibe 2-kell, mert a jeladóban is van egy


Én GPS-est vásároltam, mert csak a kormányra kell egy tartót felrakni két kábelkötegelővel.

A kerékre nem kell érzékelő, mert a gps műholdakról veszi a jelet.

2019. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt vezeték nélküli szerettem,csak vigyázni kellet hová teszem mert hajlamos volt random mérni bizonyos tárgyak közelében...

Most vezetekes van,itt is akadnak gondok ,elmozdulhat a jeladó,vevö. De legalább nem tesz magába 2500km-et amig alszom.


A felszerelés: a használati útmutatóban benne van. Rajz is van hozzá.

2019. okt. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és ha megveszem a tachométert, akkor hozzáadják a megfelelő felszerelést is? (tartó szíjak, kábelek, érzékelő mágnes stb)
2019. okt. 27. 14:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Álltalában adnak mindent normális keretek közt.

Ha valaki nagyon hülye vagy nagyon extra helyre akarja rakni az persze keveselheti.

2019. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A vezetékes előnyösebb abban a tekintetben, hogy külső zavaró jelek hatására nem kezd el "összevissza" mérni.

Használtam már vezeték nélkülit, és volt olyan, hogy a piros lámpánál állva a kijelző folyamatosan 5kmh-ás sebbeségett jelzett holott kb 6-7 percet álltam a vasúti átjárónál állva.

2019. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MGéza ***** válasza:
Igen, alap felszerelést adnak. Egy egyszerű tartót plusz pár tartógumit, mágnes meg a hagyományosnak eleve a részét képezi.
2019. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!