Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ti milyen jó zenéket tudtok...

Ti milyen jó zenéket tudtok bringázás hoz?

Figyelt kérdés

2019. nov. 1. 15:32
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Zene címét is írjatok PLS.
2019. nov. 1. 15:33
 2/22 anonim ***** válasza:
Saját ízlés nélkül a tuctuc ajánlott.
2019. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én hangos könyvet halgatok.
2019. nov. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
2019. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
:)
2019. nov. 1. 18:02
 6/22 anonim ***** válasza:
2019. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Hello!

Igaz, nem ez volt a kérdésed, de azért leírom.

Kérlek ne hallgass zenét (legalábbis ne fülessel, nélküle aztán tökre mindegy), a saját és mások érdekében.


Nem egyszer találkoztam már bicajossal, aki a fülessel tekert, aztán majdnem elcsapták/nem hallott valamit, amit kellett volna.


Évente több ezer kilométert tekerek (ezt csak azért írom, hogy ne hidd azt, hogy életemben nem tekertem még), de úgy is könnyen baj lehet, ha nincs füles a füledben, nemhogy úgy, hogy alig hallasz valamit kívülről.


Vigyázz magadra!

2019. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 tothp ***** válasza:
100%
Igen. előzőnél a pont. Leginkább semmilyet. Kicsik vagyunk, védtelenek. Ne legyünk süketek is. Az életünk múlhat rajta. És egészen biztos vagyok benne, hogy a fél hangerő sem megoldás. Pont a legalattomosabb veszélyre figyelemtető zajokat fedi el.
2019. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Szóval férje értettük egymást mindenkivel 18 éves vagyok dh-hoz (downhilhoz) vagy freeride hoz szeretnék valamilyen ütős zenét N fülhallgatóval hallgatom haverommal 2 jbl-en szoktunk zenét hallgatni. !!Nem gyerekdalok az kérek!!
2019. nov. 1. 20:40
 10/22 tothp ***** válasza:
100%
Nem értettük félre, csak eddig ezt nem írtad. Ennek ellenére áll az előző véleményem. Mert esetleg te nem figyelsz fel egy kiránduló családra csapatás közben. Stb...
2019. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!