Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ti vesztek trekking/cross/moun...

Ti vesztek trekking/cross/mountainbike kerékpárotokra sárvédőt? Több lenn

Figyelt kérdés

Mert mindenki azt mondta eddig hogy stílusidegen, képeken is tisztán látható, mintha nem illene oda, mert ugye a teleszkóp miatt feljebb van mint a normál sárvédők, a hátsóról nem is beszélve...

Ti vesztek sárhányót a bicajotokhoz? nem lesz csunya tőle? Én most egy CTM Twister 3.0 cross kerékpárt fogok venni, és nem tudom, hogy vegyek-e hozzá egyáltalán sárvédőt...



2019. nov. 4. 00:22
 1/9 tothp ***** válasza:
100%

Szereted, ha egy kiadós eső után tökig sáros-vizes leszel, vagy igyekeznél minimalizálni ennek az esélyét? Vegyél sárvédőt.


Ha nem zavar, vagy ilyen időben ki sem tolod a bringát, felesleges.


Ezek után az, hogy jól néz-e ki, szerintem másodlagos tényező.

2019. nov. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha esőbe sárban,vagy esős nap után tekersz akkor kell sárvédő.Nekem MTB van ha tekerek akkor teszek sárvédőt,de boltba járáshoz nem rakom fel.Nekem jo az olcso müanyag sárvédő is.25/F
2019. nov. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

két cross bicajom van. Az egyiket felsárvédőztem. Nem csak olyan pici felpattinthatót raktam rá, hanem a fém pálcákkal rögzíthető full sárvédőt előre és hátra is.

Öreg vagyok én már ahhoz, hogy a felvert szutyok a tartómtól végigcsorogjon a hátamon a nadrágomba és a s..gemet csiklandozza :DDDD

Hogy stílusidege-e vagy sem, hát azt pont le..om.


Amúgy a cross-t felszerelcs sárvédővel, csomagtartóval stb. trekkingnek hívják, szal annyira nem stílusidegen :)



Azt javaslom, hogy vegyél valami könnyen rögzíthető cuccot. Van ami a nyeregcsőre lehet tenni például.

Aztán ha taknyos az idő, akkor felrakot.

Amikor meg jó idő van, akkor lehet anélkül csapatni.


Például:

[link]


vagy nyeregcsőre:

[link]

2019. nov. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ilyesmit néztem ki:

[link]


kicsit rövidnek tűnik, de a többi ennél is rövidebb...

2019. nov. 4. 13:24
 5/9 A kérdező kommentje:
valamint ezek a felpattinthatós sárvédők védenek jól azért? mert ugye feljebb vannak mint a normál...
2019. nov. 4. 13:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

sokkal jobb mint a semmi!

Oldalra - mibel csak 1 ponton van megfogva - biztos jobban ki tud lengeni.

2019. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ha kileng stb, meg magasat is van, nem véd annyira ez tény, lehet mégis az a másik fajta "trekkinges" sárvédő kell, aminek van olyan két villa tartója? Na mindegy, meglássuk mi lesz, még azt kérdezném, hogy ezeket a villás sárvédőket mennyi idő felszerelni? mert én ha majd megyek vhova esős időben, nem akarok még ezzel is szarakodni...
2019. nov. 4. 15:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is raktam a cross trekkingre. Ha esőben nem hozod ki, nem kell. Az MTB-re én sem raktam, csak ass savert és előre egy picit, ami a teleszkóp becsúszó szárait és az arcomat védi valamennyire.

Most gravelom van, arra is raktam pálcásat, mert utálom, ha mindenem tiszta sár már egy kis eső után is. A pálcás a legtutibb, mert ráül a gumira, szinte semmit nem tud kiszórni alóla a kerék. Ezen kívül lejjebb is nyúlik, és a pálcák miatt merevebb is. Ezt leszerelgetni macera, ezért fent van rajta mindig.

Engem nem az érdekel elsősorban, hogy menőn nézzen ki a bringa, hanem a felhasználás céljára legyen minél alkalmasabb. Nap szintű használatnál, túrázásnál szerintem kell egy jó sárvédő.

2019. nov. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Aki használja a bringát, az vesz, aki azzal foglalkozik, masok mit mondanak, meg mi hogy néz ki, azt en azt se értem, bringát minek vesz...
2019. nov. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!