Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklizéshez maszk?

Biciklizéshez maszk?

Figyelt kérdés
Mivel jön a hidegebb idő, vettem maszkot biciklizéshez. Olyat, hogy csak a két szemnél van nyílás, külön-külön. Szerintetek ebben nyugodtan mehetek városban is, vagy ez mrgszokott?

2019. nov. 8. 00:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bankba, dohányboltba ilyesmi helyre be ne menjél vele. Inkább sapka meg kendő-sál a száj elé.
2019. nov. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én használom évek óta télen székesfehérváron, reggel a pékségnél elinte a frász jött rájuk? Mostanra megszokták.
2019. nov. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd le mielőtt bemész valahova. De amúgy nem gáz, viszont erre szerintem csak fagyban lesz szükséged. Ilyenkor egy vékony sapka, esetleg nyakmelegítő elég.
2019. nov. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha betegek a fogaid vagy az arcüreged, hordd bátran, senkinek sincs köze hozzá, kivéve tényleg az érzékenyebb helyeket (posta, bank, bíróság stb.)

Ha mindennap mosod, akkor is legalább két úton használod, a kilélegzett levegőből, a bőrödről származó tápdús szerves anyagok, és persze a rajtuk tenyésző baktériumok, gombák között szívod be a levegőt. Megfigyelted már, milyen állagú jég rakódik a kilélegzett levegőből a szakállra, ruhára?!

Valamivel több mint tíz kilométerről járok munkába bicajjal, az utóbbi években ugyan nincsenek valamirevaló telek, de néhány -18 fokos hajnal azért be-beesik. Fel sem merült, hogy ilyenben eltakarjam az arcomat, hidd el, ha nem szoktatod magadat hozzá, csak a kereskedő fogja bánni, hogy nem hordasz efféle holmit.

A beteg fogat pedig kezeltetni kell.

2019. nov. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Döntsd el magadnak, mi a fontosabb:


1. Suttyó prolik véleménye

2. Az egészséged


Ha előbbi, akkor annyi támpontot adok, hogy mondjuk Nyíregyházán lesz**ja mindenki, ellenben kis falvakban rendre megbámultak eddig maszkban.

2019. nov. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2# vagyok, amúgy levenni nem tudom.

Fagyban hasznalom csakis, ilyenkor úgy nez ki a teljes szett:

Bukósisak, alatta betörőmaszk, alatta csősál ráhúzva a maszk aljára, ugyanígy betűtve az aláöltözet alá,

Felső ruházatban, egy tactikai aláöltözet, jó cucc, kivezeti az izzadtságot, a bőröm majdhogynem száraz akkor is, mikor a tactikai felett lévő póló már átázott, így amíg nem állok meg, nem is fázom.

Tactikai felett poló, vekony pulóver, bringás széldzseki

Derekamon egy derékmelegítő

Alul tactikai aláöltözet, jéger alsó, majd a nadrág

Lábszáron kamásli

Táskában 2 valtas száraz betörőmaszk, 2valtas csősál, es egy váltas poló, így bátran nekiindulok az xc turáimnak, szoktam erdélyben is(legalább igaz a mondás: ha a medve megenne, egy hétig ruhát szarna), de munkába is így járok ha olyan az idő... Legalabb igaz a mondás,

2019. nov. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre,hogy ha valami eltakarja a számat,megfájdul a torkom.

Nyilván volt valami bajom...

Azóta inkább a nyakam védem,és probálok csak orron levegöt venni.

2019. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fagyban használok terroristasapkát, nekem rohadt jól bejön. Mondjuk fiatal koromban volt egy olyan tüdőgyuszim, hogy egy hétig lebegtem a folyamatos köhögéstől ájult fáradságban és lefogytam 5-6 kilót, szóval azóta ha bejön a fagy, én résen vagyok :) Úgyhogy én meg azokat nem értem akik fagyban is elkékült arccal tekernek órákat :)
2019. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tüdögyulladást nem a hideg okozza, meg egyáltalán semmilyen "megfázásos" betegséget, vírusos vagy bakteriális fertőzések kivétel nélkül.

A hideg max az immunrendszer legyengítésében segít.

2019. nov. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És ha veszel olyan rallys bukót?
2019. nov. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!