Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ti melyik női kerékpárt...

Ti melyik női kerékpárt választanátok a kettő közül, ha csak sima hobbira meg vásárláshoz kellene? Linkek alul, melyik szerintetek a jobb?

Figyelt kérdés

Ne az ára szerint nézzétek légyszi hanem a használhatósága szerint, előre is köszi a válaszokat.

[link]

[link]



2019. nov. 8. 07:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hasonló a kettő. Talán hangyányit jobb a kellys a kerékagyak és fékek miatt. Legjobb lenne, ha rá tudnál ülni. Kényelemben lehet ki eltérés, az csak úgy derül ki.
2019. nov. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kellys, sokkal jobb mindenben.
2019. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Egyiket se, neked ún. city bike kell, ilyesmi, csak hirtelen kerestem egy képet.

[link]

2019. nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 subrette ***** válasza:
Egyetértek a #3-assal. Ezeken bicikliken se sárvédő, se lámpa, se csomagtartó is. Ha vásárolni akarsz vele menni, de simán túrázni is, csomagtartóra szükséged lesz. Lámpa kell, mert látszani nagyon fontos és anélkül közúti forgalomban nemcsak az autó nem vehet részt, hanem a bicikli sem. Ha biciklizés után nem akarsz úgy kinézni mint egy dagonyázó vaddisznó, akkor sárvédő is kell.
2019. nov. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Azért rásózni egy 20 kilós city bikeot sem biztos, hogy jó. Sárvédő akkor kell, ha rossz időben is megy. Csomagtartó akkor, ha nem hátizsákkal vásárol. Lámpa csak akkor, ha megy rossz látási viszonyok közt is.

Ezek mind felszerelhetők erre a bringára is 10-15ezer Ft-ból.

2019. nov. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#5: És ezeket mind föl-le szerelgesse attól függően, hogy éppen kell-e? Persze ha csak szép időben kell a bringa hátizsákkal akkor nem szóltam.
2019. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Lámpa akkor kell, ha kimegy a biciklivel közterületre... kötelező felszerelés, simán megbüntetnek, ha nincs.

A kérdéshez: én nem vennék Neuzert, a csapattal, akivel túrázunk, MINDIG gond van a 2 Neuzer-es kerékpárjával, és mástól sem hallottam jókat róla. Ha a kettő közül kell választani, a Kellys.

2019. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne leszerelni? Én csak azt mondom, hogy azért, mert kellenek, nem kell olyan bringát venni, amin gyárilag van. Minden kapható, akár sokkal jobb minőségben, mint amit gyárilag felszerelnek. Pl. ezek a fixre szerelt lámpák általában nem sokat érnek. Ebayről rendelsz pár ezresért olyat, hogy ehhez képest felpirítja előtted az aszfaltot. :)
2019. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
City bike-ok undorítóan néznek ki. A másik meg, hogy hátizsákba rakok minden vásárolt holmit, mindig úgy járok vásárolni, mert abba minden elfér és háton könnyebb vinni is. A bringára amiket kinéztem van hozzájuk sárvédő, világítás ezek alapok lennének még lehet kilóméter órát is tennék rá, nem csak vásárlás megkönnyítésére szeretném használni és bringára őszintén szólva kosarat nem szívesen tennék. Másik meg amit bringámat eladtam arról leszereltem a világításokat, még a küllőkre lehet macskaszemeket tenni. De a city bike+k komolyan nem tetszenek azokat mamáknak tudom elképzelni, akik vannak olyan jó kondiban hogy simán bicajjal járnak vásárolni és vannak bizony 60+, 70+os nénik akik így járnak nem csak vidéken. :) Nekik való ez a vásárlós bicaj, mert ők nem nagyon járnak túrázgatni vagy csak hobbi szinten tekergetni én meg szeretek, szeretnék cangázni. De köszönöm szépen a tanácsokat!
2019. nov. 8. 18:40
 10/15 anonim ***** válasza:
Még annyit hadd kérdezzek, hogy ennyi a keret, vagy jobb bringáért adnál többet? Ezek azért elég belépő kategóriás bringák. Boltba járni megteszi, de hobbi bringázásra én jobbat vennék, ha megtehetném.
2019. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!