Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpár vagy elektromos...

Kerékpár vagy elektromos roller (eroller) Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek melyik a jobb, praktikusabb? Érvek?


Most egy 11 kg-os rollerem van ami 40 km/h-el tud menni (én olyan 35 el szoktam).



De néztem egy 300 ezre 8,5 kg-os tracking bicajt és gondolkodtam, hogy esetleg váltsak.


Roller jó, csak az a bajom vele, hogy nem lehet kikötni rendesen meg talán nagyobb valoszinüséggel lopják el ha kilakatolom (mondjuk ha moziba megyek, vagy bevásárolni) .



Bevásárlásnál jopofa a roller, de kis méret és súly ellenére is cipelhetem magammal, bicaj ha ilyen drága is talán ha kilakatolom pár órára nem viszik el, illetve nincs akkor utálata mint rollernak.



Kb hány km/h felett izzad meg egy sportosabb ember ha hajtja a bicajt?



2019. nov. 14. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok bringás, inkább futok, de síkon, igaz 17 kg-os régi trekkinggel 20 km/h felett már izzadok, persze ez időjárás függő is.


Mivel sport rovatba írtad, én arra bíztatnálak, inkább bringával. Mert lehet nem leszel gyorsabb, de a közlekedésee is testmozgás lesz.


Mondjuk rollert meg fel tudod vinni tömegközlekedésre, ha kell. Félteni .eg mindkettőt félteném, sokan járnak épp emiatt olcsóbb bringával, még hobbisták is, akiknek edzésre drága kerékpáruk van.

2019. nov. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megtartom a rollert de vennék egy olcsóbb bringát , 3 kilót érő de olcsóbb gépet is zárnák mindenhol . Így is ellophatják ....
2019. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vedd meg a bicajt. Kipróbálod aztán meglátod. Ide oda elmenni, bevásárlás ez az arra bőven jó egy 300ezres bringa. Nem jön be max eladod, de nem akkora kockázat.
2019. nov. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A roller mikor feltettem 300-ért ,1 nap alatt két vásárló is jelentkezett. (300-ért vettem én is használtan).


Szóval nem nagy veszteség az se. Csak gondolkodom hogy eladjam e és vegyek helyette egy bicajt.

2019. nov. 14. 17:24
 5/7 anonim válasza:

én 100e forintos kerékpárt sem merek nyugodtan otthagyni mozi / pláza előtt mindig azon agyalok meglesz-e ha kimegyek pedig kva jó zárat használok



300 e forintos kerékpárt csak 2 fegyveres őrrel mernék otthagyni


a rollert magaddal tudod cipleni igaz az kényelmentlen + fel tudsz vele szállni ha kell buszra (elromlik, elered az eső) stb én inkább megtartanám a rollert


esetleg vennék egy olcsó városi biciklit is mellé


amúgy jó biciklivel is 30km/h körül már izzadni fogsz mint egy ló :D

2019. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

#5 p.s.


én magam is tervezem hogy veszek vmi e- izét a kerékpár helyett/mellé, de inkább 1kerekűeket nézegetem...

2019. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én bringás arc vagyok de inkább sport szinten,nem melóba boltba jarós.

Szóval ha a városban dolgoznék,akkor roller. Az,hogy vihetem magammal praktikusabb. A bringát félteném,illetve van amikor nem akarod kint hagyni nem azért mert elviszik,hanem mert nem és kész. Illetve a lezárás néha időelb4szás amikor csak beugrasz valahová több idő lezárni mint maga a művelet.

Ha lemerül akkor viszont a kis kerék nagy súly hajtás igazi szopás lesz! A rollerel felszálhatsz a bkv-ra.

2019. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!