Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyire egészséges, ha a fél...

Mennyire egészséges, ha a fél éves Decathlonos Btwin kerékpár külsőm a képeken látható módon repedezik?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Egyik barátommal vásároltunk 1-1 pár ilyen külsőt, és mindkettőnknek ugyanígy repedezik a gumi fala.


2019. nov. 19. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
A napon hagytad? Az UV tönkre teheti az anyagát. Én amúgy nem izgulok ilyen kis repedéseken, de ha még csak fél éves, akkor talán garanciálisan is kicserélik. Ha szétreped, úgy nagyot lehet esni, de attól még, hogy a gumi repedezik, a szövet valószínűleg ép.
2019. nov. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Erkélyen tárolt, ponyvával letakart.

A 10 éves külsőm nem nézett ki így.

2019. nov. 19. 09:35
 3/9 anonim ***** válasza:

nem fújtátok túl?


én visszavinném, vagy utána néznék, lehet valami gyári hiba volt és ki lehet verni belőlük egy új szettet.

2019. nov. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem sajnos, van mérő a pumpánkon.


Ha jól értem, akkor ez a kinézet sehogy se normális.

2019. nov. 19. 09:52
 5/9 anonim válasza:
Szerintem ez minőségi hiba (bár tény a napfény, és egyes vegyszerek is károsíthatják a gumit).
2019. nov. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég öreg guminak tűnik.

Szerintem vidd vissza vagy cseréld.

Nekem is volt hasonló egy hegytetön adtameg magat szerencsere nem kanyarban. Volt ötl

2019. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ötletelés higy jussak haza...

Sajnos a szovet szerkezetbe nem látsz bele,és ha a gumi oldalán nincs meg a teljes védelem az ronthatja a gumi szerkezetét.

2019. nov. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"van mérő a pumpánkon"

az enyémen is... 1,2 bárral arrébb mér :D


de a lényeg, hogy ezt vidd vissza és húzd át a főnököt a polcok alatt kétszer ha nem hajlandó cserélni, vagy legalább olcsóbban adni újat.


van 10 éves gumim amibe beletettem 34ezer km-t és 5 éve meg ott rohad a sufniban és jobban néz ki mint ez.

Igaz az CST, olyan kemény mint a bakelit :D

2019. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot, tanácsokat!

Megkeresem a blokkot, és visszaviszem, amint tudom.

2019. nov. 19. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!