Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tudnátok olyan bringa nyerget...

Tudnátok olyan bringa nyerget ajánlani ami komfortos nagyobb testes embernek is?

Figyelt kérdés

2019. dec. 23. 18:06
 1/10 TR75 ***** válasza:
Milyen bringára/milyen célra?
2019. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tothp ***** válasza:
Nagyon testes vagyok. próba szerencse. De egy jó betétes gatya mindenképp javít a helyzeten.
2019. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Montira,80-90 km tekerés
2019. dec. 23. 20:05
 4/10 TR75 ***** válasza:

Ami általában kedvelt, az a Selle Monte Grappa Argo. Én sem vagyok kimondottan pehelysúlyú, pár nyerget kipróbáltam, nekem az Argo nagyon bevált (azt hozzáteszem, hogy városi tekerentyű és városon kívüli túrázgatás a menü). A cég MTB-re ajánlja. Egyetlen hátránya van csak (szerintem, de ahogy a testbike-on olvasom, mások szerint is): pattogós nyereg, szóval nagy pedálfordulaton, meg egyenetlenebb talajon szereti dobálni az embert. Persze monti esetében terepen kiáll az ember a nyeregből, szóval ezt ki hogy veszi.

A másik nyereg, amit használok, egy Wittkop Medicus, ez viszont szerintem kifejezetten kemény, ami nem feltétlenül jön be mindenkinek, viszont hajtani tök jó rajta a bicajt, mármint úgy értem, hogy jobban átmegy az erő a pedálra, mint az Argo esetén.

De szerintem az Argóval tégy egy próbát. Nem horribilis az ára, és sokaknak tényleg bevált.

2019. dec. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minden embernek más nyereg jó. Végig kell próbálni jó párat, mire találsz olyat, ami kényelmes lesz. Itt hiába írja le bárki, hogy neki komfortos az X nyereg, attól még lehet, hogy te 10 km-t se bírsz rajta.
2019. dec. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 TR75 ***** válasza:
Na, igen, igazából a nyereg személyes dolog, tényleg érdemes próbát tenni, meg egy kicsit szétnézni a neten, hogy milyen szempontokat kell figyelembe venni, ha nyerget veszel.
2019. dec. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ezt rendeltem. Olcsó, mégis tökéletesen bevált.


[link]

2019. dec. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alex Fly ***** válasza:

Mivel nincs két egyforma seggb ezért olyan nyereg nem létezikb ami mindenkinek egyformán kényelmes lenne.

A legegyszerűbb, ha beviszed a kerékpárodat egy jobb kerékpárszaküzletbe és az ottani szakképzett eladóval együtt kiválasztjátok a neked legmegfelelőbb nyerget...

2019. dec. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
próbáld ki a rekumbens bringák üléseit. vagy nézd meg a realseat.com-osat, és csinálj egyet magadnak. (ilyen: [link]
2019. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. Tekerj rendszeresen! Nincs olyan nyereg, ami kényelmes lesz, ha nincs megfelelő izomzatod.


2. Beállítás! Egy-két foknyi döntés nagyon sokat változtat! Állísd vízszintesbe!


3. Ha letekertél 1500 km-t néhány hónap alatt és még mindig kényelmetlen a nyereg, akkor keress másikat!

2019. dec. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!