Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen városi, olcsó futárbrin...

Milyen városi, olcsó futárbringát vegyek a meglévő felső kategóriás MTB mellé?

Figyelt kérdés

Van két felsőkategóriás bringám, egy XC és egy E-Bike, gyakorlott bringás vagyok.


Sajnos egyik bringámat sem merem kint hagyni, ha elszaladok egy-egy barátomhoz, ügyeket intézni Budapesten belül. Ezen felel a jövőben szeretném kipróbálni a bringás futárkodást.


Milyen bringát ajánlotok ehhez? Nem márkára, hanem típusra vagyok kíváncsi, főleg arra, amit a futárok használnak nagy megelégedettséggel. (outi, trekking?)


2019. dec. 28. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Futárkodáshoz egy leharcoltnak tűnő de jol karbantartott orszaguti kell,nem aza nagyon sportos de lehessen vele csapatni.


Ha viszont városi szaladgáló kell akkor figyelembe kell venni,hogy merre szaladgálsz.

Ha pesten illetve jellemzően sík vidéken akkor akár még egy singlespeed is jó lehet. Ha viszont átjössz budára akkor hasznos lehet,ha van több sebesség.

Itt is jó ha nem figyelem felkeltő azaz nézzenki leharcoltnak.

2019. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tothp ***** válasza:
van egy outi kinézetű egysebességesem. (nem fixi, mert ahhoz kevés vagyok) Mindez retek módon sötétkékre mázolva. Még senkinek nem tetszett meg. Én azért tudom, hogy a világ végére elvinne.
2019. dec. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Én is az outira gondoltam, majd átpingálom valami förtelmes színűre :)


Voltak ezek a régi, magyar gyártmányú versenybicajok, ha jól tudom, Csepelek. Érdemes őket megvenni? Nekem nagyon bejönnek.

2020. jan. 2. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azok inkább kuriozum bringák mamár. Azokat kikell pattintani patikára,egy kis krom miegymás. És vidáman gurulni vele.

Futárodásra városi szaladgálasra nehezek,idejétmultak.

2020. jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tothp ***** válasza:
Hát, ha a marathonból kapsz olyat, amit nem érdemes kirittyenteni, akkor megteszi. De azon még a felni is vasból van, ezért a fékjei csapnivalóan működnek. Nehéz, lomha, de legalább nem nagy a kár, ha megpattintják.
2020. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!