Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit vegyek 60/65ez...

Milyen biciklit vegyek 60/65ezerből?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ki milyen kerékpárt ajánl nekem 60-65ezerből? Jól gondolom hogy hasznaltan kellenne?

Heti 3szor használnám egy órára kisváosban, valamint jobb időben kisebb túrákra(velencei tó)

Trekking bicikliket néztem de fogalmam sincs melyik kéne???

Köszi



2020. jan. 6. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ennyiért csak haszáltat érdemes venni.
2020. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szlory ***** válasza:

veszel egy bringát, nagygenerálra leadod (az is pénz) és utána nyugodtsággal használod. esetleg egy friss és saját igényeidnek megfelelő gumit vennék rá.


ha ilyen ritkán használod, akkor minél egyszerűbb, annál jobb. hátul jó ha legalább 8 "sebessége" van, de a nagyon minimum 7 legyen. lehetőleg V-fékekkel. tömegedtől és csomagoktól függően, de lehetőleg duplafalú felnikkel, 28-as kerékmérettel. csak elöl és csak akkor rugózzon, ha egyébként próbálnál "luxust" vinni az életedbe. az általad leírtakra egy átlag férfinak kötelező a rugós villa igénye.


Itt egy: [link]

Amihez guminak mondjuk: [link] vagy ebből 1-gyel szélesebbet ha sok földútra is szeretnéd és rugózzon picit többet vagy 1-gyel keskenyebbet ha sportosabbat akarsz és jobb gyorsulásra vágysz

2020. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, pont ilyen válaszra volt szükségem
2020. jan. 6. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha újat veszel, akkor az első teleszkópot felejtsd el!

60-65-ből egy normális villát sem lehet venni újonnan. Amit az ilyen bringákba szerelnek az leginkább optikai tuning.

2020. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szlory ***** válasza:
100%

ezer bocsánat, az előző válaszomat elírtam!!! helyesen:


"az általad leírtakra egy átlag férfinak ___NEM___ kötelező a rugós villa igénye."


köszönöm az előző hozzászólónak a kiegészítést, így vettem észre, hogy elírtam

2020. jan. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!