Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy Cube stereo 120at szeretné...

Egy Cube stereo 120at szeretnénk venni, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne pár vélemény, mert azért ez mégis csak pénz.... és hát nem szeretném megbánni. DHzni fogok majd vele elsősorban.

2020. jan. 6. 22:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy ez? Nagyin vacilálok... [link]
2020. jan. 6. 22:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez utóbbi dh bringa. A cube nem az, az egy sima trail bringa. Amint látod, a giantnek kb. 10 cm-rel nagyobb a rugóútja.
2020. jan. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
DH-hoz DH bringa kell. A cube nem az.
2020. jan. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szlory ***** válasza:
Mivel árulkodó a tudatlanságod (már bocs), ezért azt mondanám, neked megfelel "DH-zni" a Stereo 120 is. Az rendben van hogy sok országútis azt sem tudja, mi miért van a bringáján, de a MTB freeride vagy DH szintjén szerintem a világon nincs olyan, akinek fogalma sincs, mire bízza az egészségét. Illetve a nagyon most kezdők. Akkor pedig bőven el fogsz koptatni egy-két bringát, míg rájössz, neked mire van szükséged. (Pl. amikor a 26-os telót cseréled 27.5 vagy 29-re :D )
2020. jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Valóban nem vagyok a témában túl tájékozott. Nem akartam nagyobb összegeket fordítani kerekpárra, amíg úgy nem érzem, hogy megérné is, ki tudnám használni. Eddig egy gyengébb össztelós cangám volt (használtan 60kt adtam érte), de már kezdem úgy érezni, hogy csere érett.(Már 2-3 éve nyúzom, és elég sokat fejlődtem véleményem szerint) A válaszokat köszönöm!
2020. jan. 8. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!