Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ebben a témában valaki valami...

Ebben a témában valaki valami konkrétat ajánlani? (spinning)

Figyelt kérdés

Spinninghez szeretnék egy kerékpárt. Nézegettem őket, de ilyen téren még nincs tapasztalatom.

Olyat szeretnék, ami tuti masszív. Ezért inkább 120-130 kg körüli teherbírásra lőném be, mivel hajtva lesz és feltételezem, hogy ha nagyobb a teherbírása, tovább is fog élni.

Napi szinten használnám. 90 ezernél többet nem szeretnék rá költeni.

Amiket eddig néztem: Insportline, OptiJXSpinning, Spartan, Duvnal Huron márkák voltak.

Esetleg valakinek valami tapasztalat?



2020. jan. 12. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a minőség mint minden értelmes fitneszgép esetében, itt is kb 800-1000 eurós árnál kezdődik... ha nincs lehetőséged ennyit költeni rá, akkor milliószor jobban jársz, ha veszel egy bérletet aztán eljársz edzeni, mintha vennél otthonra egy gagyi vackot amit néhány hónap alatt széthajtasz... hacsak nem szobainasként végzi a sarokban... ahhoz meg drága.
2020. jan. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ettől féltem. Tényleg használnám, eljárni meg sajnos most nincs lehetőségem. Ha lenne is rá időm, a közelben nincs ilyen. Ezért merült fel ez.

Még használton is gondolkodtam, de a szállítás jelenleg szintén nem megoldható.

2020. jan. 13. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Amúgy miért pont spinning? Mi a célod vele?

A spinning tipikusan egy olyan dolog ami otthon a 4 fal között egy rém unalmas dolog, az teremben jó egy csapat pasi és csaj között, ott megvan a motiváció és a hangulat...

Egyedül nem sok értelmét látom.

2020. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mert szeretek tekerni és télen a szobabicaj nem adja azt az élményt. De valószínűleg akkor addig be kell érnem vele.

Engem pont nem zavarna, hogy egyedül csinálom, én így töltődöm fel. :) De persze, ha lehetőségem lenne edzésre járni, mennék oda is simán.

2020. jan. 14. 15:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezért az árért viszont már frankó belépő kategóriás görgőt kaphatsz, amire ráteszed a bringádat, aztán tekered.

[link]

2020. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De én pl idén télen kezdtem el ugrókötelezni, eleinte tohadt buzeránsnak tartottam, de aztan hamar megszerettem és már alap trükköket is tudok, rettenetesen átmozgat.
2020. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Köszi a linket! Ezen is gondolkodtam már, csak sok helyen írták, hogy hangos. De még nem vetem el ezt sem. Lassan meg úgyis tavasz lesz, addig gondolkodom. De nem gond, lehet a sima bringára költeni. :D

Az ugrókötelet lehet kipróbálom, úgyis régen csináltam, hátha nem lesz olyan unalmas.

2020. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
(A párom accjába léptem be véletlen könyvjelzőből, de a kérdező voltam. :))
2020. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!