Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tudnátok ajánlani agyváltós...

Tudnátok ajánlani agyváltós kerékpárt?

Figyelt kérdés

Lehetőleg férfi vázas érdekelne, városi/trekking kerékkel, városi felszereltséggel, lehetőleg egyenes kormánnyal, lámpája ne legyen külső dinamós (agydinamós, aksis oké), 7 vagy 8 sebességes agyváltóval (a 3 fokozat kevés). Neten nézegettem, sajnos elég nehéz keresni, Neuzerből, Csepelből láttam ilyeneket. Ja, és a legfontosabbat kihagytam, legyen kapható nagy vázzal, mert 195 centis vagyok.


Munkába járásra használnam heti 1-2 nap, plusz néha, 1-2 hetente futás mellé keresztedzésnek egy-egy 30-40 km-es egyenletes tekeréshez, valamint évente 1-2 túrához (pl. Tisza tó körbe).


2020. jan. 17. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Cube Hyde Pro nekem bejön ebből a kategóriából. Lámpát kell rá külön venni, de a gyárilag szereltek amúgy sem sokat érnek szerintem.
2020. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyit szánsz rá. Ha nem olyan sokat, van fent egy 58 centis V-fékes a facebookon. Van szíjhajtásos kerékpár és agyváltó adok-veszek csoport. Ott akad több gép is, de elég sok a komoly, drága cucc.
2020. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!