Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha lenne kb.2000 eurótok...

Ha lenne kb.2000 eurótok (kb.670e Ft), milyen MTB-t vennétek?

Figyelt kérdés

Illetve, mi a véleményetek a köv. kerékpárokról? Melyiket éri meg?


1. Ghost SL AMR 2.7 AL 2019, 618e Ft

[link]


2. Ghost Slamr 2.7 AL 2020, 688e Ft

[link]


3. Ghost Kato FS 2.7 AL 2020, 471e Ft

[link]


2020. jan. 20. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Az elsőt venném az a legzuzósabb...bár nem biztos,hogy kihasználnám de valszeg nem a technika szabna határt a csapatásnak.

És itt el is jutunk arra,mire is akarod használni?

2020. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ilyen mindenes kellene: szeretek feltekerni a "dombtetőre", és aztán leereszkedni dinamikus tempóban, erdőn, mezőn, sziklás/köves helyen, de akár aszfalton is(bár ott annyira nem szeretek menni). Ugratni nem szeretnék, max. olyan kicsiket, ha éppen olyan az út, hogy megdob. Azért néztem ezeket, illetve az első kettőt, mivel azoknak rugós a felfüggesztés. Levegőset nem szeretnék. Bízok a mechanikában (nem mintha a levegős nem lenne mechanikai, de mégis).
2020. jan. 20. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem néztem még végig az egész kínálatot, de a Canyon Spectrallal sokat szemezek mostanában:

[link]


Igaz, szívesebben venném a Fox és Shimano cuccokkal szerelt változatát, de az már kilóg a keretből:

[link]


Mondjuk legjobban egy Rock Shox-Shimano kombónak örülnék, de ilyet ritkán látok akármelyik márkánál is.

2020. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor viszont neked ezek a bringák kicsit túlzóak.

Az álltalad vázolt használatra inkább allmountain brigák a jók.

A levegős tagoktól nemkell félni,a rugosak is levegősek...a rugó egyszerűsit de nem váltjaki.

2020. jan. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amit linkeltem Canyont, ilyen célra amúgy túlzás. 120-130 mm rugóút elegendő ilyen célra.

A villa úgyis levegős lesz. A rugós tag levegő kamrájának szervize nem nagy dolog. A csillapítót pedig a rugósban sem lesz egyszerűbb szervizelni.

2020. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ezek szerint a Ghost SL AMR all moutain bike-nak minősül.

2020. jan. 21. 15:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha azt írja a gyártó akkor az.

Mindamelett másra is jó...mert ugye "am".

2020. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szlory ***** válasza:

Az AMR All Mountain, igen :D


Azért tettek bele rugós tagot, mert olcsóbban jöttek ki vele. A Ghost kicsit ilyen diszkontgyártósan tolja. (Nézd csak meg, a hátsó agy néha titkolva, máshol a fékeket írják be helyette :D )


Egy AM bringával nyugodtan lehet idehaza csörtetni. az 1/2 rendesen elgondolt árral bír, normális beltartalommal, vállalható, max kisebb nyafogásokkal, de nyilván ár/érték arányt nézünk.


A Kato már a túrabringa. Azzal is le tudsz jönni "dinamikusan" a hegyről, max nem mindig keréken! :D


A helyedben az 1-est választanám, a 2-est akkor, ha ennyit rászánsz egy kis extra igényességre, érdemben nem vagyok biztos benne, hogy tuti kihasználod az extráit. De szeretni azt elég biztos, hogy fogod.

2020. jan. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szlory ***** válasza:
Ja, aki kitalálta, hogy SDG Fly Mountain jó nyereg, azt agyonverném. Szerintem azt cserélni fogod vagy gélbetétes nadrág nélkül nem ülsz rá huzamosabb időre.
2020. jan. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!