Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A btwin St 540s megéri az árát?

A btwin St 540s megéri az árát?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná öszelós bicikli elöl 120 olajos teló hátul <120 levegős.

Váltóját nem tudom.de az cserélve lessz.Ez így megéri az árát? (Ár/érték arányban, nem érdekel hogy a Santa Cruz hoz képest milyen 😉)



#bicikli #MTB #XC #st540s
2020. jan. 21. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Testbike oldalán van pár tulaj tesztje leírva .
2020. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, mert arra nem alkalmas, amire egy összteleszkópos MTB való, enyhébb terepre pedig jobb hardtailt ki lehet hozni ennyiből, kevesebb hibalehetőséggel. Nekem ez ilyen falun villantós bringa.

Kis korrekció, az nem olajos, hanem rugós villa. A lengéscsillapítást végzi az olaj, ez a levegős villa/rugós tag esetén is így van. A levegő a rugózásért felel.

2020. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel inkább olyat, amin nem kell cserélni semmit? Ezt sose értettem, hogy vásárlás után cserélik páran a fél biciklit.
2020. jan. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szlory ***** válasza:

Jól látom, hogy valami 150e Ft? Annyit biztosan megér! De tényleg. :)


Nyilván nem egy korszakalkotó tervezés, de írtad, tudsz disztingválni. Én inkább a váltó PLUSZ fékektől tartanék. A váltója amúgy ALTUS :D


Kirándulgatni átalakítás nélkül is lehet vele, nyugiban. Azok a teleszkópok is erre készültek, nem vérmes csapatásokra. Ha kicsit nagyobb adrenalin kell később, akkor a terhelést a váltó nem fogja igazán szeretni, a megállást meg te - a féknek mindegy :D


Tipikusan úgy mondanám, hogy az a bicaj, amit megvehetsz 150ért és ráfejleszthetsz később (ha igényed lesz) maximum mégegyszer ennyit. Ha ebbe a keretbe (300 total) hosszú távon többet gondolsz, akkor inkább most köhögj fel olyan 400-as volument, azért észrevehetően jobbat, akár össztelósat is kaphatsz. (A nagyobbik BTWIN össztelósat nem ajánlanám, először azt néztem meg...)


Ja, azt azért ne feledd, hogy ezek jó kis ballonos gumik, ha kiállsz a nyeregből (márpedig aki végig ülve marad egy MTB-n, az szerintem nem hegyikerékpáros hanem turista) akkor elég elöl egy jó kis teló. a btwin drágább merevfarúja (560?) például fincsi az árához képest.


Sok sikert!

2020. jan. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek a teleszkópok rettenetesen hasznosak, ha aranyered van... másra nagyon nem való, inkább egy hardtail ezért az árért.
2020. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!