Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpár vásárlás, mi a...

Kerékpár vásárlás, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Kerékpárt szeretnék vásárolni két márkán gondolkozok OMEGA, CROSS szerintetek melyik a jobb? Tapasztalatok, velemények érdekelnének



2020. jan. 23. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A márkanév semmit nem jelent önmagában, két konkrét típust kéne összehasonlítani. Sok márka a belépőtől a csúcskategóriáig mindent csinál. A márkanév legtöbbször kimerül a festésben és összeszerelésben, a vázat távolkeleten néhány nagy gyártó csinálja, a többi alkatrész pedig nagy beszállítóktól érkezik, mint a Shimano. A kérdés az, hogy a kinézett kerékpárok mit nyújtanak felszerelés szintjén adott árban, vagy esetleg van-e bármelyiknek előnye vagy hátránya vázkialakítás szempontjából.
2020. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az omegáról sosem halottam.

A cross pedig...hát ismerem a nevet de amiket láttam azok közül egyiksem passzolt az elképzeléseimhez.

Probáltak összhozni valamiket ami mindkinek jó,de senkinek nem lett az. Mert soha nem láttam senki alatt egyiket sem.

De ez még mindig jobb annál amiről nem halottam.

2020. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!