Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tudtok mondani nekem kerékpáro...

Tudtok mondani nekem kerékpáros versenyeket?

Figyelt kérdés
Olyan versenyeket ahol indulhat bárki, esetleg nyerni is lehet valamit nem számít ha van beugró. Amatőr esetleg félprofi. Vagy még elismert kihívások is érdekelnének. Még sosem versenyeztem. Úgy érzem lesöpörnék bárkit.

2020. febr. 2. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Muhaha. De tess.

[link]

2020. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A kategóriát esetleg megadhatnád...

Mármint miben akarsz versenyezni? XC? Dh? Esetleg országútí versenyt akarsz? A bicód milyen? Mert az sem midegy...az meg nem jelent semmit hogy úgy érzed bárkit lesöpörnél,ahhoz edzeni is kell. Sokat.

2020. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Alex Fly ***** válasza:
100%
Esetleg nézz körül a tosport.hu oldalon. Hátha akad számodra is szimpatikus kihívás...
2020. febr. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem ártana szakágat és életkort tudni.
2020. febr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
25F. Kiskoromtól kezdve bringázok, jól érzem magam a biciglin, na. Utóbbi években rámentem kicsit az állóképességre, edztem elég sokat. Egyébként mtb/cross kerékpárom van. Jártam hegyekbe is, de úton is mentem eleget. Idén veszek egy úti kerékpárt, úgy gondolom, hogy a 15 kilós, 2,25ös kerekű monti után repülni fogok egy 9 kilós géppel. Minden verseny érdekel. Köszi
2020. febr. 3. 13:31
 6/12 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2020. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Álmodozz csak 😂
2020. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lenyomok bárkit, de már mondtam.
2020. febr. 4. 14:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha ennyire magabiztos lennél, akkor valamelyik FB csoportban kérdezted volna ezeket. :)

Tényleg a legegyszerűbb belépni az Országúti bringások és az MTB hungary csoportba.

2020. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dehogy nyomsz le bárkit 😃
2020. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!