Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Csomagos kerékpártúrán hogy...

Csomagos kerékpártúrán hogy lehet lerakni a biciklit?

Figyelt kérdés
Tervezek egy egy személyes, egy hetes csomagos kerékpártúrát. Az lenne a kérdésem az ilyesmiben járatosoktól, hogy mit csináljak a felmálházott bringával, amíg magára kellene hagynom? Bolt, wc, étterem, látványosság, templom, stb Ezt hogyan szoktátok megoldani? Nyilván a legfontosabb dolgokat magával tudja vinni az ember, de azért a pakkot mégsem lehet. A lényeget viszed, a bringát látható helyre rögzíted és bízol a szerencsédben?

2020. febr. 6. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Az értékek legyenek egy lecsatolható kormánytáskában, a szennyest meg vigyék, ha annyira akarják.
2020. febr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanazt tudom mondani, mint az előttem szóló. Értékek övtáska v. kisebb hátizsák, többi marad a bringán, amit persze jól lekötsz. Falvakban esetleg meg lehet kérni megbízhatónak látszó öreg nénit/bácsit, hogy 5 percre nézzen a cuccaidra.
2020. febr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
... lemaradt: ha meg "rosszhírű" a falu, vagy a szemrevételezés alapján annak gondolod (remélem, érted...), akkor inkább nem mész be hosszabb időre sehová.
2020. febr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-es: ezen jót derültem :) Igen, egyébként jobb híján én is így gondolom, de a kettő között van átmenet. Pl nem lennék boldog ha külföldön, párszáz km-re itthonról pl lecsatolnák a sátrat a bringáról :) De azt mégsem vihetem magammal. Az áthúzott lapos gumipókot mindenképp gondolnám, legalább az látható, ha babrálják. Nyilván túlzásba se akarom vinni a parázást, gondolom vannak csilivili drága rögzítő megoldások.

De akkor ez lesz, köszi :)

2020. febr. 6. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Én meg azt javaslom, ha lerakod, csak magadban bízz és ne kérj meg senki idegent, hogy figyelje. Használj jó zárat/zárakat/drótkábelt és valamihez zárd le a vázat és mindkét kereket. Aldi, Lidl előtt pont alkalmas. Akkor is zárj le mindent, ha csak 5 percre ugrasz be valahová. A c. tipusú erőforrás 20 sec alatt feldobja a Lada utánfutójára és örökre eltűnik a gép. Egy felpakolt bringát nem olyan könnyű nekitámasztani akárminek, mint a csupaszt, egy ilyen kábel sokat segít, van belőle vékony, vastag, rövid, hosszú:

[link]

Iratok, pénz, telefon, egyebek meg övtáskában. Én is szoktam így hétvégi 2-3 naposakat gurulni, a vásárlásoknál így lezárom, de pl. egy nagy piac mellett nem hagynám ott egy órára a megrakott bringatáskákkal.

2020. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!