Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kezdőként 10 km kerékpározás...

Kezdőként 10 km kerékpározás széllel szemben kevés?

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mihez képest? VAgy mi a célod?
2020. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kondíció növelés, meg nem ártama egykis zsírégetés se.
2020. febr. 19. 19:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen keves.
2020. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

A széllel szembe tekerés igazából csak fárasztó,de semmi haszna.

És ezt úgy kell érteni,hogy igazából 20km et tekersz de vissza felé vitorlázol?

Vagy neked mindig szembe fuj?


Kondi növelesre nagy távok kellenek.

Zsirégetéshez pedig gyors nagy intenzitású távok.

2020. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Totál kezdőként ez jó lehet, de fokozatosan kéne emelned a távot, és a szintet is (ha bírod).


Én (50-es nőként) tavasztól késő őszig naponta 30-40-et letekerek, hétvégén még többet.

2020. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a távolság számít, hanem az idő. A zsírégetés alapból 40-50 perc után indul, tehát ha csak 20-at tekersz, az semmi. A másik, hogy figyeld a pulzusodat, számold ki a zsírégető zónát és igyekezz abban tekerni. Ha fölé mész, akkor nő az állóképességed és izmosodni fogsz, de zsír nem fog lemenni. És a harmadik a kajálás, annak változtatása nélkül sem fog menni. Neten ennek végtelen irodalma van, tessék keresni és olvasni.
2020. febr. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nulla
2020. febr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A széllel szembe tekerés igazából csak fárasztó"

meg krvra idegesítő!!!! :D


mekkora vagy súlyban, korban, fiú, lány, stb adatok nélkül nem lehet mondani sokat. mennyit bicikliztél már régebben? sportolsz mást is? stb stb.


nekem annó jól ment a biciklizés. aztán vettem robogót és utána 2 km viciklizés is kikészített.... szólni kellett faternek 2 km után hogy jöjjön értem mert meghalok - vízszintes volt a terep!!!

na akkor álltam neki megint biciklizni és most a 100 kmt úgy megcsinálom, hogy este még nem vagyok totál kikészülve...


szal tudni kéne a 10 km nálat mit jelent...

de ha csak ennyi megy akkor ennyit tekerj! a 10 km-eket addig csináld amíg a végén már észre sem veszed, akkor kezdd el növelni a távot 20-30-40...

meglátod hamar megjön az edzettség!

2020. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!