Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Neuzer Balaton kerékpárral...

Neuzer Balaton kerékpárral helyett mi az ajánlott?

Figyelt kérdés

Fél éve vásároltam egy Neuzer Balaton kerékpárt a helyi üzletben és hát nem igazán szereztem vele sok jó tapasztalatot. A kormány fogató része (bocs nem tudom hogy hívják én csak felhasználó vagyok nem szerelő) le lett cserélve mivel hiába lett meg húzva a csavar nem fogta. Később a hátsó sárhányót tartó alumínium vacak tört el majd most egy hátsó küllő és már egy akkora nyolcas van a hátsó kerékben hogy az valami hihetetlen.

Még csak a terhelhetősége se volt fel tüntetve de nem hiszem hogy egy 29-es biciklinek egy 90~100 kilós embetől szét kellene esnie 1-2 hónap alatt. Ha meg valami cserés az mind csak húzza ki a zsebemből a pénzt.

Lényeg lényege hogy egy minőségibb biciklit szeetnék ilyen túra vagy városi kategóriába. Mivel vidéki rázkódos utak vannak itt gondoltam inkább túra kerékpárra egy 100ezer Ft körüli ár kategóriába. Melyik márka melyik tipusa minőségi általános célú felhasználásra?

(köszönöm mindenki válaszát aki nem beszólást és nem fikázást ír hanem lényegretörően egyenesen válaszol és meg indokolja a válaszát)



2020. febr. 20. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, én 100ezer Ft körül nem vennék új kerékpárt, mert hasonlóan járhatsz vele, mint ezzel. 150-200 körül már lehet olyat kapni, amivel nem nagyon lesz gondod. A márka kevésbé számít, mert a vázakat szinte kivétel nélkül a távolkeleten gyártatják, majd lefestik és felszerelik rá különböző beszállítók alkatrészeit. Ez még nem az az árkategória, ahol váz és váz közt óriási különbségek vannak.

Gyors kereséssel ez ragadott meg ár/érték arányban:

[link]

Váz méretére figyelj, hogy neked való legyen!

2020. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ.
2020. febr. 23. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!