Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mivel lehet lejavítani az alu...

Mivel lehet lejavítani az alu bicikli váz, , horpadását, nyomódását"?

Figyelt kérdés
Eldőlt a bicikliés pont neki a lépcső sarkának és behorpadt. Nagyon idegesít. Hogyan, mivel tudnám javítani vagy megcsináltatni...

#Horpadáa
2020. febr. 22. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem fogsz orulni: sehogy. Ha nem serult nagyon, csak van rajta valami apro horpadas, akkor hagyd, mert a 'javitassal' csak nagyobb kart okozol.

Ha annyira mely, hogy lathato hajlast okozott a csovon (ez azert nem valoszinu), akkor az kuka, mert serult a szerkezek, barmikor osszerogyhat, ha nagyobb ero eri.

2020. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nem igazán javithato sérülés. Az anyag meggyengült, veszélyes!
2020. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon kicsi a sérülés. És mivel lehetne kitölteni?
2020. febr. 23. 16:14
 4/10 anonim ***** válasza:

vázcserével.....


nekem is behorpadt, de alig látszik, kicsi sérülés, úgyhogy hagytam a francba - 10 éve megyek vele, még nem rogyott össze.

Ha nagyon nem tetszik vegyél rá valami matricát! Hello Kittyst!!!! :DDDDD


Vagy meg lehet csinálni úgy mint a kocsiknál, hogy lecsiszolod a lakkot festéket, kigletteled a sérülést, faszán szintbe csiszolod a glettanyagot és újrafényezed a vázat, vagy csak a sérült részt, de az meg hogy néz ki, hogy csak 1 részen van újrafényezve?

úgyhogy az egész váz festése marad az meg rohadt sok meló, le kell bontani mindent, lehomokolni a vázat, stb. stb. stb.

2020. febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hagyd úgy.
2020. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez háztartási szinten nem javítható. Gitteld le, tegyél rá matricát. Vagy az "A változat", hogy elfogadod, hogy a kerékpár van érted és ezért néha áldozatot kell hoznia.
2020. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2020. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Zoligyerek felhasználó azt a kérdést is én írtam ki csak véletlenül törlöltem. Másik válaszoló az egész váz újra lesz festve csak az idióta eldöntöttem bele a lépcső sarkának. Mint mondtam nagyon kicsi. De ezzel nem lesz ,,gyengébb" a váz
2020. febr. 23. 22:25
 9/10 A kérdező kommentje:
De már hallottam arrol is hogy ki vákumozzák, vagy bele hegesztenek aluminiumot csak ezektöl félek. Ugyanis ha tönkre megy a drága fr váz én tökön szúrom magam.
2020. febr. 23. 22:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Holvan a horpadás?
2020. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!