Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ti nem gondolkoztatok azon,...

Ti nem gondolkoztatok azon, hogy jómódú osztrákok olcsón eladott gépeit megvegyétek és egy kisebb haszonnal itthon eladjátok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Néha-néha belefutni egy-egy olyan bicóba, amiben lehet potenciál. Fentebb linkeltem kettőt. Mi a véleményetek róluk vagy erről az egész ötletről?


2020. febr. 23. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
menj el Devecserre ott találsz olyanokat akik ezt csinálják. Vagy Ozorára.
2020. febr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csinálják ezt jópáran
2020. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:

Elég sokan nyomják már ezt nagyban.

A bolti használt választék minimum 90 százaléka így kerül be.

2020. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tothp ***** válasza:

Én 85 euroért vettem munkábajáráshoz egy raleigh trekkinget. 10 évesen de alig 500 km-el. Eredeti számla szerint 600 euro volt.

Egy évig használtam, utánna ajánlottak érte 35 ezret. de a család lecsapott rá. Úgyhogy marad.

Főleg Németországban, annak is inkább a nyugati felén gyakran vannak Flohmarkt-ok (nálunk ócskapiac). néha meglepően jó cuccok kerülnek elő bagóért.

2020. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!