Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit vegyek?

Milán45 kérdése:

Milyen biciklit vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Milyen biciklit vegyek 200-250k korül?Nem szeretnék összteleszkóposat,viszont szeretnék a biciklivel vadulni,droppolgatni,ugratni is.Ebben az átkategóriában megéri a decathlon?Ha nem akkor mi éri meg?

2020. márc. 8. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyiért szerintem csak használtan kapsz olyan bringát, ami bírni fogja a vadulást. Ez új bringáknál a kirándulós monti kategória.
2020. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vadulni 200-250ig dirt bringa? Márha csak vadulni akarsz.

Decathlon itt felejtős vannak jó bringái de tömeg igényt szolgálki. A vadulás nem az.

Vaduláson kívül mit szeretnél még mert 2igény még összefésülhető...álltalában.

2020. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért nem kell tul nagy vadulásra gondolni,csak birja az urban freerideot pl.,azt sem a legnagyobb ugratokkal amit meglátok.Trek Roscoe 6 2020at neztem,csak felek a Sontour XCMtol.Kell is tolle felni?azt hallotam a sontour jo villakat IS csinal.Velemeny?Nagy a kulonbseg a rockshox silver tk rugos es a sontour XCM kozott?
2020. márc. 9. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod akk olcsón adok neked egy bergamont (46-os vázméret) mtb-t, a telót kicseréled benne max ha nem találod jónak, meg a kerekeket, a többi része jó. Hajtásába már van km, meg nem ilyen célra volt szerelve. Nekem kicsi a váz és nem arra használom amire való, az én használatomhoz nagyon masszív.
2020. márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!