Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Freeride bicikli?

Milán45 kérdése:

Freeride bicikli?

Figyelt kérdés
Sziasztok 300ezer alatt milyen biciklit érdemes venni,urban freeridera,amin erős kerekek vannak,mivel inkabb az a lenyeg ilyen ugratasoknal stb,tapasztalataim szerint.

2020. márc. 15. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Még mindig a használtat ajánlom. Újan ennyiért mindenképp fel kell áldoznod valamit, vagy rövidesen javítanod, fejlesztened kell, ami általában drágább, mint készen venni egy jót.
2020. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Nemértek egyet az elsövel.

Kitudja mit kapott aza gép az elöző tulajtól?

Lehettek vele oriási perecek mert egy béna kezdőé volt,vagy hatalmas válalások egy profi alatt.

Szerintem ez az a kategoria ahol inkább újat kell venni,még akkor is ha az kompromisszumokkal jár.

És igen kell majd cserélni ezt azt ahogy egy olyan bringán is amit nem neked raktak össze...

2020. márc. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2: Át kell nézni alaposan és nyilván kipróbálni. Nem autók ezek, hogy tele lehessenek rejtett hibával.
2020. márc. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Vitus Sentier,Nucleusok hogy birjak?Tudom,hogy hardtail,de nagyon bejon.
2020. márc. 17. 08:44
 5/12 anonim ***** válasza:
A sentier úgy néz ki, mint aminek bírnia kell a strapát. Mikor 140 mm rugóút van, ott már nem csak xc felhasználásra gondolnak. A nucleus úgy látom XCR villás, azt hanyagolnám.
2020. márc. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem mindegy, hogy melyik Sentiert nézted. A 27 VR-t dobta ki a google, ami már közepes felszereltség. Az alap x-fusion 32 villa azért még inkább xc villa.

Esetleg nézd meg az On one Scandalt is a PlanetX-en. Sram SX-szel és Rock shox 35 villával 900 GBP. Bár postával és eu fékszereléssel inkább 1000 körül lesz az is.

2020. márc. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Miert ne sontour?A sontour villak jo,ha nem a legalja kategoriat veszed.Egy levegos sontour villa szerintem nem lehet rossz.
2020. márc. 17. 14:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Én azt nézem, hogy legalább 34 mm-es becsúszója legyen és 140-150 mm rugóútja. A 32-esek tipikus cross country villák, amik nem épp ugrálásra vannak kitalálva. Persze nagyban függ attól is, hány kiló vagy, és mit értesz urban freeride alatt. Ha leugrasz vele két lépcsőfokot, valószínűleg nem lesz baja. De komolyabb ugrálást nem fogja díjazni hosszú távon.

A suntour XCR-ben úgy tudom még két persely műanyag, ami miatt nagy igénybevételtől hamar kikotyogósodhat. Attól, hogy levegős, még nem biztos, hogy alkalmas arra, amire használni akarod. Van a Suntournak is olyan villája, ami bírja, de nem az XCR lesz az.

2020. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
X fusion 32 120mm villa velemeny?
2020. márc. 17. 19:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Az is inkább XC villa, 32-es becsúszóval.
2020. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!