Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Kerékpározás

A kérdés

Felelőtlenség lenne kerékpár túrára menni mostanában? (Jövőhéten)

A korona miatt érdekel. Magam miatt nem aggodom,de másokat (családomat) nem sodornék(nám) veszélybe.

Kérdések hasonló témákban: kerékpár, túra, koronavírus, felelőség.

márc. 17. 00:24  Privát üzenet  

A válaszok
A koronavírus szempontjából egyetlen lényeges dolgot kell betartani: kerülni az emberek társaságát. Ha te biciklizel a szabadba, egy erdőben, nincs veszély.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 17. 01:28 Privát üzenet

Most, hogy az edzőterem bezárt, még többet bringázok, mint eddig. Egyelőre a forgalom is kisebb, úgyhogy most bérletet sem vettem, bringával vegyek mindenhova.

Szerintem pont ez a legbiztonságosabb most, nem kerülsz túl közel senkihez, csak a saját bringádat fogdosod, amit más nem (ellentétben pl. a kapaszkodókkal a buszon). Nem vagy tömegben.

A mozgás meg mindenképpen fontos, az erősebb immunrendszer miatt is.

Szóval szerintem nyugodtan menjél (hacsak nem azok közé tartozol, akiknek a "kerékpártúra" azt jelenti, hogy kitekernek az első kocsmáig, beülnek sörözni, aztán meg haza :))

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 17. 07:35 Privát üzenet

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Ha csak a családdal mennétek (akikkel amúgy is együtt vagy, egy lakásban), szerintem semmi gond.

Én is bicajozok minden nap meló után - jól is esik 2-2,5 órát a szabadban lenni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 17. 09:14 Privát üzenet
Ha csak azokkal mész, akikkel egy lakásban élsz, oké. Ha mások is lesznek, akkor ne.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 24. 17:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Merre bringázzak budapesten?
Hűvös, hideg időben is kerékpározva közlekedve lehet valami bajom?
Vecsés-Monor között szabályosan merre lehet eljutni biciklivel?
Ha az autóst megbüntetik hogy ha nem enged át egy gyalogost akkor gyalogosokat bicikliseket miért nem büntetnek?
Biciklizés terhesség alatt, szabad vagy felelőtlenség?
Tudnátok ajánlani spinning biciklit?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Kerékpározás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!