Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpáros bukósisakban...

Kerékpáros bukósisakban túráztat a barátom, szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
A barátommal elkezdtünk kerékpározni és ő kikötötte hogy bukósisakban kell túráznom. Vettünk sisakot és eddig minden túrán hordanom kellett. Amikor elindulunk mindig ellenőrzi a csatot meg a tekerőt is hátul. Szóval eléggé szigorúan veszi. A sisak kényelmes általában, kapucnival kicsit zavar. Szerintetek ciki hogy hordanom kell, vagy jónak tartjátok? Néha kicsit ovisnak érzem benne magam..:P 26/L
2020. márc. 27. 16:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor a biciklizeshez kell hordanod vagy amikor setaltok/túraztok gyalog?
2020. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Kerékpározáshoz kell csak, de akkor mindig. Akkor is ha csak boltba megyek és biciklitúrán is. Ha hosszabb túrára megyünk akkor van hogy egész nap becsatolt bukósisakban vagyok. Ellenőrizni is szokta túra közben.
2020. márc. 27. 16:43
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Most az a bajod, hogy vigyáz rád?? Mondjuk nem szeretné, higy egy szerencsétlen esésnél koponyaalapi törésed legyen, vagy még rosszabb.. ☹
2020. márc. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Dehogy is, kérdeztem csak. Már kezdem megszokni, mondjuk kapucnival vagy esődzsekivel nem tudom hogy vegyem fel?? A multkor a bukósisisak alá vettem fel mert csak úgy tudtam felvenni de az össze vissza zörgött a fülemnél a dzseki kapucnija. Azt mondta a barátom hogy majd hoz olyan nejlont amit a sisakra lehet felvenni de addig marat a kapucni és a sisak ha esik az eső. Meg ha megálunk pihenni kb 5 percre akkor is bukósisakban kell lennem. Azt mondta hogy becsatolt bukósisakban is tudok inni a kulacsból, végülis igaza van. Szóval eléggé szigorú.
2020. márc. 27. 17:05
 5/21 anonim ***** válasza:

Mindig viselj sisakot, ha kerékpározol.

Nagyon fontos.

[link]

2020. márc. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha megálltok, nyugodtan vedd le és szellőztessed kicsit a fejed.
2020. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Levehetem de azt mondta hogy amikor újra elindulunk akkor megint ellenőrizni fogja a bukósisakom, ezért csak akkor veszem le ha kényelmetlen.
2020. márc. 27. 17:34
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszi a barátod. Lehet, hogy évtizedekig hordod esés nélkül, de az is lehet, hogy holnap megmenti az életed. Soha nem lehet tudni. Mindig azt hiszi az ember, hogy vele nem történik meg a baj, de sok bringás mondja, hogy már úszott meg vele komoly fejsérülést, és sok pedig köztünk lenne még, ha hordott volna.
2020. márc. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit túlaggodónak érzem a leírásod alapján. Ezaz ellenőrizgetés engem kiakasztana.

Amúgy ha felnötteset vettetek akkor miért érzed magad ovisnak?

Amugy mi az egyesületben mindig viseljük.Egy időben a bringás közősség kinézte magából a sisaktalan egyéneket. De mamár túl sokan bringáznak ehhez. Én is mindig viselek. Az utobbi 3évben 1alkalom volt amikor nem volt rajtam.

2020. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hová akarod a kapucnit??? Minek az? Ott a fejeden a sisak!
2020. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!