Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Sava bicikli márkáról vélemény?

Sava bicikli márkáról vélemény?

Figyelt kérdés

Elkezdtem biciklik után nézelődni, és eddig egy Sava Alu 3.0 - t nézegettem, de nem találtam erről a márkárol semmit a neten. Valaki jobban hozzáértő tudna nekem segíteni?

Ez a másik bicikli amit neztem erről is jó lenne pár vélemény: [link]



2020. ápr. 4. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Most hallottam róla először. Német márka, nyilván keleti gyártású vázzal, mint szinte mind. Egyik bringa sem rossz, mindkettő megfelelő hobbi célra. Jó kis közepes felszereltségű gépek. Amúgy a cube egy ismertebb márka, szintén német. Azzal biztosan nem fogsz mellé, mert van már vele bőven tapasztalatok. De a kínálata alapján a sava sem lehet olyan gagyi, karbon gépeik is vannak.
2020. ápr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen én is a cube on gondolkodtam de nem találtam olyat aminek rendes villája lenne. megérné venni egy olcsóbb villás cube ot és aztán a villát kicserélni vagy ilyesmi?

ebben az árkategóriában keresgélek.

2020. ápr. 4. 12:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát vagy veszel drágább bringát, vagy marad a fejlesztés, villa csere. Sajnos egy jó villa sem olcsó, de arra ráérsz még spórolni, ha most veszel olcsóbban.
2020. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha olcsóbban vennék bringát gyengébb villával akkor milyen félét ajánlanátok?

gondolom olyat aminek viszont a fékei/hajtása meg ilyesmik jobbak.

Így jobban megérné ujjan nem?

2020. ápr. 4. 13:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy nagyon szivesen építenék is egy egész biciklit csak nem tudom honnan tudnám beszerezni jól az alkatrészeket.
2020. ápr. 4. 13:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Az építés a legdrágább. Sokkal többe kerül, mint venni egy jót. Ezeknél olcsóbb bringát szerintem ne vegyél! Akkor inkább ezek valamelyikében cserélj egyszer villát!
2020. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

És akkor megérné újonnan venni egy alap bringát?

Esetleg ha tudnál valamit ajánlani nagyon megköszönném, mert már nagyon elvesztem ezekben :D

2020. ápr. 4. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!