Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kb mennyibe kerül 2 db 28"...

Kb mennyibe kerül 2 db 28" fűzött duplafalú felnis bicajkerék? V-fékhez.

Figyelt kérdés

Nem igazán igazodok ki a boltoknál, annyira nemnértek hozzá.


Ha veszek szimplafalú felnis trekkinget, szeretném tudni, hogy mennyibe kerülne a csere. Aggyal mindennel együtt, valami olcsóbb ársáv érdekelne.


2020. ápr. 12. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Markatól is függ , de szimplat kihagynam . Nekem a duplák évekig nem 8-asodtak .Előbb nezd meg eBIKE.HU oldalat , legolcsóbb tuti webbolt ....
2020. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy valami olcsóbb kategória érdekelne :)
2020. ápr. 12. 19:47
 3/7 tothp ***** válasza:

2 kerék?

nagyon saccolósan és nagyon alaphangon

Agyak 15000

felnik 6000

küllők 8000


Plusz a munkadíj, amiért megcsinálják

2020. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebike.hu 5 - 8 - 10 000 dbja teljes kerekek agyakkal , Altrix Csepel Beretta Trinity Noname márkák . A csere par szerszam par perc megoldhato otthon is .
2020. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Webáruházakban keresd a komplett fűzött kerék témakört, ebike, bikepro, kerekparguru, bikelife, stb. van még pár jó üzlet. A két komplett kerék akár 15 ezerből is kijöhet. És ellenőrizd a kerék méretet, mert nem tenném rá a nyakad, hogy valóban 28-as kereket keresel a még nem létező trekkingedbe.
2020. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:

Ha csak a duplafalú felni a lényeg, akkor egy pár kb. 10 mátyásból kijöhet.

De inkább ennek a duplájával számolj, ha megbízhatót akarsz...

2020. ápr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül úgy döntöttem, alapból kiszűröm a szimpla falú felnis bicajokat. Végül egy Skarpea Fresh mellett döntöttem, ránézésre szép állapotban van. Csomagtartóval együtt volt 28 ezer. Lazák a küllők, centríroztatni kell, új külső gumi kell, bowdenek is valszeg cserések a fékpofákkal egyetemben. A többi ok-nak tűnik rajta így ránézésre.
2020. ápr. 15. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!