Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen trail mountain bike-ot...

Milyen trail mountain bike-ot vegyek használtan 450e-ig?

Figyelt kérdés
Oké tudom, használtan nem nagyon lehet válogatni, de mégis mik a már bevált jó bicók itthonra?

2020. ápr. 21. 22:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy fully-t szeretnék.
2020. ápr. 21. 22:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsősorban a felszereltséget nézd. Szerintem egyébként egy merev trail biciklivel jobban járnál, sokkal technikásabb, jobban megtanulsz vele kerékpározni és ami a legfontosabb sokkal könnyebb vele hegyet mászni! Merevek közül mindenképpen a Dartmoor Hornetet ajánlanám, ha a későbbiekben még többet akarnál vadulni, ne talán dhzni, ez arra is tökéletes! Nekem volt régebben, és bikeparkokat is megjártam vele! Fullyk közül, pedig a Canyon neuront tudnám ajánlani nagyon pöpec kis gép, nem rég láttam is egyet eladót 400körül. Ennyiért szerintem biztosan találsz jót, de mint fentebb írtam, én merevet ajánlanék! (Nézz meg, próbálj ki egy Hornetet! Megnyugtatlak nem fogsz benne csalódni!)
2020. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Ahogy nézegetem újonnan nem érdemes venni mert a belépő szintű fullykban a felszereltség igen gyenge és a legolcsóbbak is 600e kezdődnek.


Kerékméretben mit tanácsolsz? 27,5 vagy 29?

2020. máj. 1. 10:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A kerékméretet neked kell eldöntened. A 29er könyebben kimozogja az egyenetlenségeket, jobb tempót tudsz vele le, föl bringázni, viszont szerintem túl nagy (nekem legalábbis) és szűkebb ösvényeken szerintem hátrány lehet, a nagy kerékméret, ugyanis kevésbé fordulékony. Számomra a 27,5 az arany középút. Sokkal fordulékonyabb, könyebben gyorsítható. Jelenlegi álláspontom alapján nekem mindig 27,5esem lesz. Ha ne talán trükközgetni is akarsz Pl.: Wheeli, manual, endo, stopie, 180, esetleg trial, stb. akkor mindenképpen a 27,5est ajánlom (szerintem sokkal könyebb vele egyensúlyozni, ezáltal trüközgetni is) Mindenképpen írd majd meg, hogy miként döntöttél!😀 Bármi kérdésed lenne még, örömmel válaszolok!
2020. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
175 cm magas vagyon és attól tartok nekem is nagy lenne a 29-es méret pedig az a szimpatikusabb, de lehet egy megfelelő geós vázzal jó lenne.
2020. máj. 1. 13:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy neked melyik kerékméret a jó, az nem függ a magasságodtól. Ha lesz/van lehetőséged mindenképpen próbáld ki mindkettőt, és az alapján válassz! Nekem személy szerint, mint fentebb is írtam, a 27,5es jött be jobban, de ez függ a felhasználási területtől is.
2020. máj. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!