Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen endurot bringát vegyek?

Milyen endurot bringát vegyek?

Figyelt kérdés
Max 750ezeret szánnék rá, 2020 2019es modellek között lehet kapni ennyiért jó enduro bringát. Márkát tudnátok ajánlani.

2020. máj. 5. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Üdv. Először is azt sem ártana tudnunk, hogy pontosan mire is szeretnéd használni, mert enduro, és enduro bringa között is van különbség. Ha kevesebbet szeretnél hegyet mászni és lefele sokat vadulni, akkor a YT capra nagyon jó választás lenne (van is fönt a neten egy 670ért). Ha, pedig egy kicsit a kevésbé leejtőkre orientált kerékpárt keresel, akkor én őszíntén tudom ajánlani a Canyon endurói közül a spectralt, strivet, vagy akár egy jobb neuront! Én a canyonokkal nagyon elégedett vagyok, és újonnan is az egyik legjobb ár/érték arányú márkák közé tartozik. Remélem tudtam segíteni!
2020. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ui.: itt van pár link, ha érdekel nézd meg őket!

[link]

[link]


[link]

2020. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam hogy hegynek felfelé meg hegynek lefelé is bírja a terepet, persze nem olyan vadul mit egy dh de bírja a gyűrűdést. Kellystől a 2019es swag 30at néztem vagy a 2020as swag 10et,erről véleményetek?
2020. máj. 9. 10:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Meridatol a one sixty, twenty, forty 2019es vagy 2020as modellekről vélemény? Ilyen árkategóriában.
2020. máj. 9. 11:11
 5/5 anonim ***** válasza:
A Kellyseket megnéztem, a swag 30as (2019es) ár-érték arányban a legjobb, az idei swag 10es már rosszabb alkatrészekkel van felszerelve nála. A meridákról dobhatnál linket, ha szeretnéd, hogy megnézzem őket. Egyébként ebben az árkategóriában használtan fényévekkel jobb kerékpárt tudsz találni (félreértés ne essék, ezek se rosszak) az lenbe a kérdésem, hogy ragaszkodsz az új kerékpárhoz?
2020. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!