Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kellys Cliff 30 vagy Merida...

Kellys Cliff 30 vagy Merida Crossway 10-V?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hobbi célra, tehát főleg hétvégi szabadidős bringázáshoz keresek nem túl drága, de használható és elfogadható műszaki színvonalú bringát. Két típust néztem ki előzetesen: a Kellys Cliff 30-ast és a Merida Crossway 10-V-t. A kettő közül a Merida a drágább, kb. 20-30 ezerrel több, mint a Kellys. Kérdés, hogy megéri-e a felárat, nyújt-e annyival többet. Hangsúlyozom, nem mindennapos közlekedésre kell, inkább alkalmai tekeréshez, kiránduláshoz, főleg aszfalton és könnyebb erdei utakon közlekednék vele.

Ha van valakinek személyes tapasztalata és megosztani, azér hálás lennék!



2020. máj. 7. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem merida V15-öm van, imádom!

Ha jól tudom, a V10-en eggyel gyengébb a váltó (Shimano Altus), de ez igazából alkalmi használatnál nem nagy különbség.

A Kelly-s váltóját nem ismerem...

2020. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
"könnyebb erdei utakon" már ha azt az erdészet / természetvédelmi őr jó szemmel nézi...
2020. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!