Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az outikról? Megérné?

Figyelt kérdés

Eddig xc-vel tekertem, terepen, de mostanában kedvem van az országútizáshoz is. Nincsenek komoly céljaim, nem akarok versenyezni (maximum egyszer-kétszer kipróbálnám magamat valahol), csak olyan outit akarok, amivel azért lehet tempósan is közlekedni és nem lesz vele sok probléma.


Eddig ezeket nézegettem, árban kb. eddig mennék el. Használtan is néztem, viszont már a legtöbb az karbon, azt meg használtan nem szeretnék venni.


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


Tudom, sokan mondják, hogy Decathlonból és társiból nem veszünk kerékpárt, viszont ezeket olvasva elég jó a felszereltségük és ezzel együtt az ár-érték arányuk is.


Köszi!



2020. máj. 11. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akik azt mondják, hogy a Decathlonból nem veszünk, azok még sosem vettek normális kerékpárt a Decathlonból. Persze, ott is vannak az olcsók, amik azért vannak, mert van rájuk igény. A "társai" alatt nem tudom mit értesz, mert másik sportbóltról nem tudok, max. a Hervisről ahol még arulnak kerékpárt. Ott is igaz, hogy az olcsó az max. kocsmába járásra jó, a KTM-ek már jobbak, de csak akciósan éri meg megvenni, egyébként túlárazottak.

Én ha országútit vennék most, akkor biztosan a Decathlonból vennék. Legutóbb is csak azért nem ott vettem, mert akkor még nem voltak gravel kerékpárjaik.

Miért jobb egy Kellys Sora-val 300ezerért, mint egy Decathlon ugyanannyiért 105-össel?

2020. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vehetsz decathlonos biciklit, hobbi sportra tökéletesen megfelelnek. Főleg, ha a másik lehetőség egy 300k-s Sora-szettes valami. A vázakat ugyanott gyártatja minden gyártó, úgyhogy felszereltséget kell nézni. 300k körül akár az általad linkelt vagy az Ultra RCR AF 105 is jó. 450-ért azért már más márkából is kapsz rendes felszereltséget.
2020. máj. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a válaszokat! Akkor a Decathlonos lesz. Én is ezért csodálkoztam, mert olvasva a felszereltséget, nem egy rossz bringák. Más ismertebb márka egy százassal bőven drágábban adná az ilyen felszereltségű gépeket.
2020. máj. 11. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!