Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miert nem szall be magyar...

Miert nem szall be magyar nagyobb multi a gianttal karoltve tamogatni Valter Atillaekat igy meg nagyobb esely lenbe a szponzoracios megjelenes es hogy tobb magyar versenyzo lenne/lehetne legalabb a develoopment teamban-vagy noi?!?

Figyelt kérdés

Miert van a kerekparsport ellen vele szembe egy ilyen erdektekensegi hullam amikir most versrnyzok is lennenek..s reklam es felulet adott...bujtatottan mindenki szereti (tudat alatt)de versenyzestol elmegy az egyszeri embet kedve miert?!?akar tamogatasi szinten is

Egyik legmegujulobb leginovativabb legtobb utcan szurkolo embert megmozgato sport...akkor miert nem?!?

Koszonom a valaszokat


2020. máj. 12. 20:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Most lenne lehetoseg a tokeinjektalas mellett /altal vezetosegi kerdesekbe is esetleg beleszolni...
2020. máj. 12. 20:19
 2/7 anonim ***** válasza:

Például azért, amiért nekem sincs fogalmam róla, hogy ki az a Valter Attila. A kerékpársport nem népszerű, és az emberek elég nagy részének unalmas, köztük nekem is, pedig amúgy a kerékpározás a fő hobbim. Amikor volt a Tour de Hongrie Székesfehérváron, kimentünk megnézni. Alig volt kint néző, majd az első csoport elvonulása után mi is otthagytuk, mert semmi látványos nincs benne.

Amúgy szerinted mi az innováció az országúti kerékpárversenyzésben? Mert én laikusként nem látom benne nyomát sem.

2020. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivel technikai sport igy szinte minden.meg turisztikai megrendezes.csapatbuszok kiszolgalas sefek masszorok szerelok csapatfonokok buszai.utazas versenyrol versenyre.maraki benne el.de nezz eurosportot es megtudod mit miert.
2020. máj. 12. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Közben rákerestem a konkrét esetre.

Most a legtöbb cég kihátrál a szponzoráció mögül, mert a járvány miatt nagy veszteségeik vannak. Amíg a járvány tart, nem sok esély van rá, hogy valaki azt lesse, milyen sportot tud szponzorálni.

2020. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi tudod a hirt legalabb elolvastad.faterom mondja aggodjam a sajat dolgaim miatt,de az eletem egyharmada a kerekparspirt szivem egyharmada;)
2020. máj. 12. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Faterodnak igaza van. Pattanj nyeregbe, és tekerj! :) Majd elmúlik ez a szarság, és lesz megint kerékpársport. Remélhetőleg a versenyzők sem fognak addig elmenni a tescoba árufeltöltőnek. :)
2020. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kosz;)azon vagyok kitartas!
2020. máj. 13. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!