Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Dirt biciklihez szeretnék...

Dirt biciklihez szeretnék vásárolni első telót rock shox on gondolkozom de úgy látom itt inkább csak a márkát kell megfizetni. Van valami tippetek hol lenne érdemes körülnézni amin nincs rajta az a bizonyos sárga matrica?

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez a márka és a FOX eléggé uralja a piacot. Jó cuccokat csinálnak, nem csak a nevet fizeted. Illetve nem mindegy, hogy mennyi ideig kapsz hozzá alkatrészt, mivel ezeket évente karban kell tartani.

Azért léteznek olcsóbb márkák, mint pl. az SR Suntour. Ott van még a Manitou, Marzocchi, X-Fusion. Nézz körül ezek kínálatában is. Az utánaolvasást meghagyom neked.

2020. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Wadmalac ***** válasza:

Szerintem itt sem feltétlenül minden xar.


[link]

2020. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dirtre én marzocchi-t vennék...aki tudott dirtjumper villát gyártani. Talán tud valamit.
2020. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aliról biztos nem vennék villát. Egyrészt ha esetleg anyaghibás, gyenge, mocskosul összetörheti magát vele. Másrészt alkatrészellátás nulla, tehát pár év múlva megy a kukába. Bár az egy vélemény, amit találtam róla, ott egy évet bírt, mielőtt a kukában landolt.
2020. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Wadmalac ***** válasza:

"Egyrészt ha esetleg anyaghibás, gyenge, mocskosul összetörheti magát vele."

Hát ez az itteni vásárlásokra is igaz.

A legolcsóbb SR-eket nem röntgenezik,ultrahangozzák a gyárban, te sem látsz bele.

Némi műszaki érzékkel felmérhető, melyiknek a kialakítása sugallja, hogy nem csak lemásoltak valamit, hanem mérnöki munka is van benne.

Én spec nem mernék belenyúlni az Alin látható karbon telókba. Százezer pénz a zsákbamacskáért.


Ha meg valaki extrém terepezést, versenyzést tervez, a Mo.-on kapható telóválasztéknak is a teteje lesz csak megbízható.


"Másrészt alkatrészellátás nulla"

Ezért kell megnézni, mit választasz, nem csak kattintani.

Az ott fellistázott telók jó részéhez VAN rendelhető alkatrész is.

Az más téma, hogy mondjuk adott típushoz egy év múlva is lesz-e, nem árt előre bespájzolni.


"tehát pár év múlva megy a kukába."

Egy SR XC is. :)

2020. máj. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül van ráírva az olcsó suntourokra, hogy nem használható ugrálásra. Azok túrázni valók.

Én a pasak villákhoz néztem, mit lehet kapni, de semmit nem találtam, még szimmering készletet sem. Szerviz manualt szintén nem találtam sehol.

2020. máj. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Használtat is megéri venni? Vagy mindenképpen újat ajánlanátok? Főleg lépcsők gátoldalak elvétve félcsövek és dirt ugratókra használnám de azért örülnék ha egy 360nál nem törne ki a nyaka
2020. máj. 15. 07:28
 8/8 Wadmalac ***** válasza:

"Én a pasak villákhoz néztem, mit lehet kapni, de semmit nem találtam, még szimmering készletet sem. Szerviz manualt szintén nem találtam sehol."

Aliexpressen csak apró tartozékokat, becsúszószár vezető teflon héjat, hidraulika cső vezető füleket lehet típusspecifikusan találni hozzá.

ZTTO-hoz elég sok minden van.

Amúgy van minden, csak a húszmillió copyright miatt noname verzióban, az ismert méretek szerint kell összevadászni.


Csak annak ajánlom, aki otthon tud szervizelni és ért is hozzá.

Az tuti, hogy ha beviszed egy átlagos magyar kerékpárszervízbe felújíttatni, kidobnak vagy elfutnak.

:D


Szóval vagy az vegye, aki, ha már baja lesz, eldobja, vagy olyan, aki képes otthon szervizelni is.

2020. máj. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!