Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Most mit csináljak? (Tárcsafék)

Most mit csináljak? (Tárcsafék)

Figyelt kérdés
Biciklimen alapból 160mm-es tárcsák vannak, de előre rendeltem egy 180mm-es tárcsát és egy adaptert a fékhez. Az adapterhez semmilyen csavart nem adnak, csak alátéteket. A csavar ami a féknyergemet rögzíti, nem éri el a menetet hogyha beteszem a féknyereg és a villa közé az adaptert. Most mit csináljak?
2020. máj. 18. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hmm , írnék a a forgalmazónak . De bringás pl face fórumokon erdeklődj, lehet van nekik plusz vagy tudnak beszerzést .
2020. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az adapterhez kellett volna adniuk csavart. Vagy valami márkátlant vettél, amiből kispórolták? Így most venned kell külön csavart. Legegyszerűbb, ha bemész egy csavarboltba, és kérsz megfelelő méretűt.
2020. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért márkátlannak nem mondanám, főleg hogy kétszer annyibe került mint egy átlag adapter. Igazából nem, nem adtak alapból hozzá, viszont az én hibám is volt, mert azt hittem a jelenlegi fék rögzítő csavar elég lesz.
2020. máj. 18. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolhattad volna, hogy ennyi tartalék nincs a csavarban. Most jövök rá, hogy nem biztos, hogy csavarboltban kapsz hozzá csavart, mert úgy nézem, hogy mégis csak speckó a csavar. Ahol az adapterben fut, ott nincs rajta menet, szűkebb a keresztmetszet, így tudod állítani a nyerget. Sima csavarral lehet, hogy nem lehet beállítani. Egy próbát azért megér. Vicc, hogy nem adtak hozzá. Shimanohoz jár, legközelebb vegyél azt. Esetleg kérdezd meg a helyi bringaboltokban, hátha tudnak adni. Vagy a csavarbolti csavarból lemunkálod a felső részről a menetet.
2020. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hülyeséget írtam, mert a nyeregnél nagyobb a furat, ott enged állítani. Nem hiszem, hogy az adapternél fontos, hogy legyen egy kis játéka. Jónak kell lennie sima M6 imbusz csavarral.
2020. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!