Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van olyan bicikli km és kcal...

Van olyan bicikli km és kcal mérő amit órával össze lehet kapcsolni?

Figyelt kérdés
Net ne kelljen hozzá.

2020. máj. 24. 18:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Bicikli app *
2020. máj. 24. 18:01
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan pedálok, amik mérik a bele rakott Watt teljesítményt. Így nagyon pontosan meg tudják mondani, mennyi energiát használtál fel. Igaz, ezek nem olcsóak és csak profiknak jó edzés optimalizálás céljából (értsd világ bajnokoknak).


De attól függ mennyit aksrsz fizetni és mire kell.


Garmin elég jó órákat ad, de drágák. Hasonlót egy Samsung is megadja okos órával együtt. Kicsit olcsóbban és Xiaomi még olcsóbban.


Mire kell?

2020. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik pulzusmérős bringás óra (pl. Bryton) tud az adataid és a pulzusod alapján kalóriát számolni.
2020. máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Olyan bicikli appott keresek amit órához lehet csatlakoztatni
2020. máj. 24. 18:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nagyban függ az órád típusától, hogy az alkalmas-e az adott appal szinkronizálni. A kerékpárosok nagy része a Strava applikációt használja. Ezzel szinte minden értelmes GPS és óra szokott szinkronizálni, ha be van állítva.
2020. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ártana tudni, hogy milyen órád, milyen telefonod van...

Ha tudja a telefonod az ANT+ szabványt, akkor csak egy pulzusmérő kell. Sokkal pontosabb, mint az órák mérése.

Ha a telefon nem tudja, akkor lehet venni USB-s ANT+ adóvevőt.

2020. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5 vagyok. A netre elfelejtettem kitérni. Menet közben nem kell, hanem a végén a szinkronizáláshoz szükséges, amit akár otthon megtehetsz. Nincs folyamatos kapcsolat az app és az óra közt, hanem a végén a rögzített adatokat feltölti az órád neten keresztül, amikor legközelebb internetre csatlakozik.
2020. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Huawei watch GT karórám alapban is mutatja mennyi kalóriát égettem el addig az út folyamán. Hazaérve pedig a hozzá való egészség app-pal szinkroniálva részletesebben is megmutatja az adott tekerés eredményét. Vagy te azt szeretnéd, hogy a telefonod menet közben is mutassa hogy addig mennyi kalóriát égettél?
2020. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!