Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » BMX hátsó agy kattogás, ugrás...

BMX hátsó agy kattogás, ugrás tekerés közben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szereztem használtan egy hátsó agyat, elvileg valami Salt kazettás.


Az lenne a gondom hogy amikor tekerek, néha a "fogás ponton" (tehát amikor elkezdi hajtani a kereket) recseg egy kicsit. Néha kattog, és 2x volt hogy át is ugrott.


Szétszedtem az egészet, én úgy láttam hogy minden okés benne.


A régi agyam el*szódott, ezért vettem. A hajtásom és a láncom ugyan az mint a régivel, akkor nem voltak ilyen hangok (és a lánc az alig pár hetes).


Amikre én tudok gondolni.


Kalapácsok miatt esetleg? (Amikor hátrafele tekerem semmi furcsa hang nincs)

Nincs eléggé bezsírozva?

Nincs eléggé meghúzva? (Nem lötyög az agy egyáltalán)


Olvastam olyanokat hogy a lánc "nincs hozzászokva ezekhez a fogakhoz? Vagy lehet hogy a fogakkal van baj, esetleg valamelyik el van deformálódva és a lánc kattog amikor abba próbál beakadni?

Ezeket nem tudom elképzelni :/


Még annyi hogy eddig 9 fogas hátsó agyam volt, ez pedig 10-es.


Köszönöm előre is a segítséget :D



2020. máj. 26. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Helló. Az első fogaskerék hány fogas? Lehet hogy az áttétellel van a gond. De a kalapáccsal is lehet gond. Tudnál küldeni egy videót vagy egy hangfájlt?
2020. máj. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én a kalapácsra tippelnék
2020. máj. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
uj agynal ossze kell hogy kopjon a lanccal. az ugralas azert van mert retek szar salt. rakj bele esetleg erosebb rugot, ugy nemfog atugrani
2020. dec. 1. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is rugóra tippelnék
2023. ápr. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!